Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Több apró nyirokcsomó tapintha...

Több apró nyirokcsomó tapintható a babánál. Nagyon aggódok?

Figyelt kérdés
Van egy a füle mögött,a tarkóján és a lágyékrészén,ott több picke. Totál kivagyok,kisírom már a szememet is,annyira aggódok. Mutattam gyerekorvosnak,azt mondta,hogy mivel picikék,ne foglalkozzunk velük,de én kértem vérvételre időpontot,jöv. héten megyünk. Azt még elmondanám,hogy vékonyka baba,gondolom az is közrejátszik. Szerintetek lehet gond? Esetleg az is,hogy 5 hónap alatt 3 oltást kapott?
2013. okt. 30. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, semmi gond!

Az én lányomon is van vagy volt, nem tudom, nem nagyon nézegetem már, a tarkóján több is, én is nagyon kétségbe estem. Mutattam dokinak, ő is azt mondta, hogy teljesen rendben vannak, ha nőne, akkor kell vele foglalkozni...

A védőnő pedig azt mondta, hogy ilyen piciknél teljesen természetes, és ha keresnénk, akkor többet is találhatnánk, mert szinte mindig van rajtuk pici karmolás, stb, és dolgozik a szervezetük, ezért vannak...

Úgyhogy lehet, hogy tényleg amiért vékonyka, jobban kijönnek ezek.

De próbálj megnyugodni, csak pozitívan!

2013. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, kisfiamnak is van a nyakán, nekünk is ezt mondta a doki néni, hogy ez kisgyermekeknél teljesen normális, gyakori jelenség. Betegségeknél nöhet is, ha éppen valami vírus van a szervezetében. És mindenhol ezt is olvastam. Szóval ne aggódj, de ha ez megnyugtat, vidd el vérvételre.
2013. okt. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én pici fiamnak is voltak/vanna. Gyulladást, jelezhetnek a szervezetben, de még akár fogzástól is lehetnek. Nekem is van egy az állkapcsom alatt, és majd 1 éve megvan már. Nem nő, nem csökken, semmit nem csinál, csak van. Teljesen normális, ne parázz! :) A vérvétel majd megmutatja.
2013. okt. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1-2 tudom,hogy normális,de neki ugye több van és emiatt aggódok! Egyébként nem beteges egyáltalán. Ugye nem lesz semmi baj??
2013. okt. 31. 08:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz!
2013. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Erre írtam, hogy a védőnő azt mondta, hogy a keresnénk, többet is találnánk, de mivel nem keressük, nem tudunk róla. A kislányod pedig vékonyka, ellentétben az én gömbölyded, hurkás lánykámmal :) Szerintem ezért lehetnek feltűnőbbek esetleg.

Szerintem minden rendben lesz, de csináljátok meg a vérvételt, hogy nem kelljen aggódnod, tudd, hogy minden OK!

És egyébként tényleg lehet fogzástól is, sőt, lehet ahogy írod, az oltások is hathatnak rá, ezt mondjuk nem tudom pontosan, de ha lázat képesek okozni egyeseknél, akkor miért ne...

2013. okt. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi,bízom benne,hogy semmi baj nincsen,mad megírom,hogy miújság.
2013. nov. 1. 12:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy régi a kérdés, de milyen lett akkor a véreredménye?🙂
2021. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!