Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek keveset eszik 1 év...

Akinek keveset eszik 1 év körüli gyermeke leírná, hogy miből mennyit? Köszi.

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Kinek mi a kevés?Mihez képest?Lányom a régiekhez képest keveset eszik.Jó napokon a reggeli 1szelet kenyér,ebéd 300gramm valami,uzsi joghurt+banán,vacsi 200-300gramm.Ha rossz napja van,pl ma még csak fél szelet kenyeret evett a kis félkilósnak a szeletéből és egy dörmi.Ebédelni nem akart,így most alszik.Ha felkel,kap ebédet,majd vacsit ha eszik és ennyi.
2013. okt. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az én kislányom kb 150 gramm ebédet eszik és 100-120 ml vacsit. Reggeli kb 100 ml. Na szerintem ez kevés. Pedig nem vékony baba.
2013. okt. 31. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor ne aggódj,ha hizik :) Mekkora?Enyém elég nagy mondjuk,de ő meg sokszor leáll hónapokra a hízással akármennyit is eszik,pedig még nem is jár csak kapaszkodva,de rohan négykézláb,mint a sebesvonat :D

Meg nekem rendben hogy sokat eszik ha eszik,de nincsen pl tízórai és sokszor uzsonna sem,mert nem igényli.

2013. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 eszo ***** válasza:
kislányom most lesz 11 hós..nah hogy ő aztán mitől nő.gondolom az anyatejtől,mert azon kívül nem igazán eszik..csak madáradagokat..kb egy bébiételt 3x-ra eszik meg,ha jó napja van,akkor 2 evésre..de minden kaja után szopik.
2013. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
reggeli-vacsi 180 ml tápszer, nap közben gyümölcs, főzelék szinte csak néhány kanálban/falatban mérhető
2013. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom (két hét múlva egy éves), ugyanennyit eszik mint itt írtad, betűről betűre. Én ennek is örülök, mert rossz napjaiban ennyit sem eszik, szóval nekem minden falat kincs. Lehet, hogy kevés, de vannak kis étkű babák, ezzel nem lehet mit kezdeni. Az enyém sem tűnik vékonynak, sőt, van rajta husi, ők ilyenek. Sztem ezen ne aggódj. Majd lesz jobb is. :D
2013. okt. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát csak annyi, hogy így nem alszik éjjel. Mert a vacsi 22-kor van és hajnal 3 körül kéri a reggelit :) utána csak tízórai van. Tehát kelni kell éjjel. Várom mikor fog többet enni és kimaradna a hajnali kaja. :)
2013. okt. 31. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!