Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti otthagynátok nagyszülőknél...

Ti otthagynátok nagyszülőknél így a másfél éveseteket?

Figyelt kérdés

Másfél éves a lányunk,ha dolgom van,egyik barátnőm vigyáz rá (cserébe én is vigyázok az ő kisfiára).

Anyósék sokat mondogatták,miért nem ők vigyáznak addig rá,amig dolgom van,hagyjuk ott hétvégére is.

50 km-re élünk tőlük,kocsival bő fél óra.

Pár hete volt elintéznivalóm,pár óra,elvittem hozzájuk.

Mikor mentem érte pár órával később,nem vettek észre engem,hogy megérkeztem,így fültanuja lehettem,mivel tömi a lányom.

Etette épp,és közben ilyeneket mondott neki,hogy egyed csak,anyád ugysem tud neked finomat főzni,gyere a nagyihoz,megcsinálom a hajad,anyád mindig csúnyára fésüli,leetted a ruhádat,nem baj,anyád úgyis csúnyát adott rád,majd a nagyi vesz neked szépet....

Dühös lettem,beléptem,felfogtam a gyereket,eljöttünk.

Megmondtam,többet nem lesz ott úgy,hogy mi nem vagyunk ott, nem engedem,hogy ilyeneket mondjom rólam a gyerekemnek.Párom egyetért,össze is veszett az anyjával,azt mondta,addig nem is megyünk,amíg nem kér bocsánatot.Ennek három hete,azóta csak páromat hivogatja,hogy ha én nem is megyek, a gyereket levihetné...


Vélemény?


2013. okt. 31. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha többet nem hagynám ott. No komment.....
2013. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hagynám ott. Viszont az pozitiv dolog hogy a párod a te oldaladon áll. Mondjuk én nem engednèm hogy vigye nélkülem se.
2013. okt. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ani25 ***** válasza:
Nem vinnem! Sot a paromat is megkernem o se vigye!!!
2013. okt. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én sem vinném!
2013. okt. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem vinném, aztán majd az lesz, hogy nem engedi hogy megcsináld a haját, vagy épp nem eszik az ételedből, hisztizik mikor öltöztetnéd. Ellened akarja nevelni azt a csepp gyereket? Nem semmi...
2013. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom dettó.

Mindig is baja lesz veled, múltkor láttam egy műsort ezzel kapcsolatban. Nem tudják soha elfogadni a kicsi fiúk melletti nőt.

Gondolj arra, hogy ez nem ellened szól, csak a nő ellen, aki a fia mellet van.

Biztos semmi baj nincs a lányod hajával, ruhájával, stb.


Én már lassan egy éve nem megyek hozzájuk pont ezek miatt vesztünk össze, nekem a szemebe mondta, nem a hátam mögött. Vén szipirtyó!!!


Hozzáteszem, nekem 3 gyerekem van, csak a legkisebb az ő unokája, mégis olyanokat mond, hogy nem értek a gyerekneveléshez, bezzeg ő igen, mert felnevelte a kicsi fiát.

A kicsi fia (férjem) 30 éves koráig otthon lakott, mert az anyja nem engedte el....:S


Hosszan tudnék mesélni az elmúlt évekről.


Egy példa: mikor megszületett a kislányunk, a kórházba jövetelük első alkalmával látták, hogy sír az egy napos baba, erre azt mondták, hogy biztosan éheztetem és majd ők hoznak neki banánt. Normálisak? Gondolhatod milyen jól esett. És után sem hagyta abba az anyósom. Végül a kislányunk 3 éves korában megelégeltem és kiraktam a házunkból. Szó szerint elzavartam őket azzal, hogy ide soha nem tehetik be többet a lábukat. Nem is jöttek én sem megyek.

2013. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

Ez egy mekkora egy begyöpösödött k*cs*g nőszemély lehet! Nem tudom, ez mostanában gyógyíthatatlan népbetegség anyóspajtásainknál? Rengeteg ilyen sztorit hallok, mellesleg én anyósom is tök ilyen. A szűk agyukkal meg nem fogják fel, hogy ez számunkra, édesanyáknak úgy hangzik, mintha ellenünk uszítanák ezekkel a beszólásokkal a saját gyerekünket. Nekem egyébként ez nagyon rosszul esik, csak mi egy házban élünk és nem kerülhetem ki a vénasszonyt.

A Te helyedben nem mennék hozzá soha többet, az unokát sem engedném addig, amig le nem esik neki a nyugdíjasfotelban unatkozva-gondolkozva, hogy mi a frász baja van Veled, és miért szapul téged a SAJÁT kisgyerekednek.

2013. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vinném a kicsit,főleg nem otthagyni.
2013. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az egészen biztos,hogy amíg én és párom mondjuk meg,hogy hol legyen a lányunk,addig biztosan nem hagyjuk őket kettesben.

Ha bocsánatot kér,akkor arra hajlandó vagyok,hogy a jelenlétünkben láthassa,bár ezt is igazából csak após miatt,hisz akkor ő se látná,pedig ő jó ember (bár anyósra hatni nem tud).


Én tudom,hogy nincs semmi baj a lányom hajával, ruhájával, a főztöm is ehető (bár anyósnak csak a húsleves és a pörkölt az étel),sosem kételkedtem magamban ilyen téren,de egy kisgyerek még nem tudja felfogni hogy valaki mond neki valamit és az nem ugy van.

2013. okt. 31. 13:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz. Soha többé nem bíznám rá a gyerekemet... :(
2013. okt. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!