Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek a Fischer Price tanulók...

Nektek a Fischer Price tanulókutyus végigénekli a mondókákat?

Figyelt kérdés

Ma vettünk egy ilyen kutyust, de vissza is vittük mert semelyik mondókát nem énekelte végig, hanem elhalkult és pl az öt pici ujjacska mondókát csak a gyűrűsujjig mondta el, a szó közben elhalkult és vége. Megnéztük az üzletben lévő másik kutyust is és ugyanez volt a baja.

Mindegyik ilyen vagy tényleg selejt volt mindkét darab amibe belefutottunk?


2013. okt. 31. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

ez a demo verzió, ki kell venni az elemtől azt a kis műanyag lapocskát és akkor végigmegy minden mondóka, minden dalocska

legalábbis nálunk így volt, de a miénk már 5 éves, az még egy régebbi fajta volt, de gondolom ezen nem változtattak

2013. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En 3hete vettem a kislanyom 1 szülinapjára! Mindent végig énekel miután kiszedtuk a kartonból, ameg a csomagolasban volt nekünk is csak a demot énekelte! Arra a tanuló kutyusra gondolsz aminek sziv van a mellkasán?
2013. okt. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyan FP macink van, és igen, ki kell venni az elemeknél lévő műanyagot.
2013. okt. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát én meg visszavittem. :( Az eladó sem tudta. :( Köszönöm szépen a válaszokat, holnap ünnepnap de a következő nap visszamegyek érte. :) Biztos nem néznek zizinek. :D

Még egyszer nagyon köszönöm!!!!

Igen, arra gondolok aminek szívecske van a mellén.

2013. okt. 31. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kis játék! Kislányom táncol, tapsol vele! Meg a nagyobb is imadja pedig ő már 4 éves lesz! 2vagyok
2013. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!