Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem akarok paradicsomot...

Ha nem akarok paradicsomot főzögetni, milyen paradicsom pürét adhatok a bébiételekhez? A sima konzerv paradicsom sűrítményt nem szabad ugye?

Figyelt kérdés
A paradicsom főzést elég macerásnak tartom és ilyenkor már a bolti paradicsom nem is éppen finom. Gondoltam vennék valamilyen paradicsom pürét de nem tudom hogy milyet lehetne. Gondolom a konzerves nem jó, de pl ha találok üvegeset, valami jobb minőségűt, az jó lehet?
2013. okt. 31. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Én Arany fácán sűrítményt használok, persze megfelelő sűrűségűre higítva. Ez nem tartalmaz se sót, se cukrot.
2013. okt. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Én akkor inkább megvenném a paradicsomos bébiételt.
2013. okt. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16 hónapos a fiam és a DM-es bio-t használom, abban semmi sincs.
2013. okt. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én üveges paradicsomsűrítményt veszek, de volt, hogy konzervesből csináltam a fiamnak a kaját.
2013. okt. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ebből a szempontból szerencsés vagyok mert rengeteg paradicsomot vettem a nyáron direkt ezért, és megfőztem lepasszíroztam majd turmixoltam...Semmit nem tettem bele még tartósítót sem és úgy raktam üvegekbe majd dunsztoltam és raktam el a spajzba... Így ha kell csak előkapdosom...

Am függ attól is h milyet akarsz adni h mennyi idős a babád. Am az aranyfácán szerintem is a legjobb, ne gagyi olcsót vegyél ha veszed.

2013. okt. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
7 hónapos a kisfiam. Köszönöm a válaszokat.
2013. okt. 31. 15:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Önmagában nem javaslom, mert felnőttnél is brutál savasodást okoz (próbáld ki, egyél belőle pár teáskanállal!)
2013. okt. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aranyfácánt szoktam én is venni, de már nagy a gyerkőc, és csak pár hónapja adom neki ezt. De a paradicsomból készített étel ezerszer finomabb. Én mindig csak feldaraboltam, botmixerrel pürésítettem, és sűrűre főztem.

Szerintem rád van bízva a történet.

2013. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!