Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 honapos kisfiam egyre...

2 honapos kisfiam egyre tobbet van fenn napkozben ket etetes kozott. Mit javasoltok, hogyan foglaljam le a figyelmet, hogyan szorakoztassam?

Figyelt kérdés
Gyakran sir, nem sokaig kotik le a figyelmet a dolgok. pl. zenelo forgoka.

2013. okt. 31. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Játszószőnyeg, pihenőszék, színes dolgok a közelébe. Ne szórakoztasd, mert aztán 1 évesen is csak az ő szórakoztatásából fog állni a napod.
2013. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A pihenőszék tényleg csodákra képes, én is abban hoztam-vittem a lakásban ide-oda a fiamat, tök jól tudtam csinálni mellette a házimunkát, nézte ahogy főzök, mosogatok, teregetek, stb., közben beszéltem hozzá, énekeltem neki, de elvolt benne magában is, szóval nekünk ez jött be.

Amúgy ki kell tapasztalni, hogy mi az, ami leköti hosszabb időre. Nálunk ez jelenleg a PET palack és a távirányító (egy használaton kívüli, nem olyan, aminek kijön a gombja, elem nélkül, alaposan elmosva).

2013. okt. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pont mint a 2es válaszoló aranyat ér a pihenőszék, plusz még az én fiam nagyon szeretett hintázni.most 8hónapos akár egy órát is jól eljátszik egyedül, nem igényli h egyfolytába körülötte ugráljak.
2013. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 hónapos szerintem még jól elvan az ujjaddal :D Komolyra fordítva: Mesélj neki, énekelj, mutasd be neki a játékait. A lényeg, hogy beszélj hozzá rengeteg. És hát babázz vele. Fésülgesd, simogasd, masszírozd stb... Biztosan élvezni fogjátok :)
2013. okt. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Most rendeltem egy adamo hintat, csak jokat olvastam rola, es tervezek venni egy pihenoszeket is. Nektek melyik, milyen fajta pihenoszek jott be? A rezgos, zenelos, vagy a sima?
2013. nov. 1. 12:34
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekünk "Arti" rezgős-zenélős-villogós-hintáztatós pihenőszékünk van, "nagyon praktikus", bár csak a rezgő és a hinta funkciót használjuk, de nagyon szereti a gyerkőc is. Amúgy ezzel csak az a baj, hogy nem lehet annyira vízszintesre dönteni, mint egy normális pihenőszéket, de ettől függetlenül is jókat aludt benne a gyerkőc.
2013. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2013. nov. 3. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!