Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játszotok a kicsivel,...

Mit játszotok a kicsivel, amikor épp nincs más dolgotok?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy el tudjátok végezni a napi teendőiteket mellette? Mit csinál addig a kicsi és mennyi idős?

Mik azok, amiket akkor csináltok, ha ébren van és miket ha alszik?

Ha már kész van a lakás, a kaja és nincs más dolgotok folyamatosan játszotok Vele, vagy neteztek, olvastok, míg játszik? Mik a kedvenc játékai?

Mennyit TVzik egy nap és mit?


Bocsi a sok kérdésért, de ezek érdekelnének. ;)


2013. okt. 31. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

1 éves.Tudok csinálni bármit ha ébren van,de főzést és rendrakást az alvására időzítem.Mosni és porszívozni akkor szoktam,ha ébren van és teregetni is általában.Ő el van velem a konyhába,el van a szobában is,mászkál négykézláb ide-oda.Én netezek is ha ébren van,mert el van magában sokat.De kergetőzünk,bújócskázunk,meg sokat sétálunk is.

Nincs kedvenc játéka,cipel mindent ide-oda,teszi fel le a polcokról,adogatja nekem és kéri vissza.

Nem tv-zik direktbe,max du ha én nézek sorozatokat,abba belepillant néha.

2013. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A gyerekeket szinte mindenbe bele lehet vonni :) Takarítani nem érdemes mellettük, hogy a tisztító szereket ne piszkálják, ne csússzanak el a vizes kövön, és ha valamit a helyére teszel, ne vegye elő újra fél percen belül :D

Az, hogy mennyit játszunk vele sok mindentől függ. Mennyi idős a gyerek (szájába vesz mindent??), és mennyire igényli, hogy játszunk vele. Ez inkább a gyerek saját személyiségétől függ, van akit ha leültetsz legózni a sarokba, akkor leül legózni a sarokba... Míg van akit leültetsz legózni a sarokba és 2 perc múlva a számítógép asztal alatt csiklandozza a lábujjaid. A lényeg, hogy annyit foglalkozz vele, amennyit igényli. Hamar eltelnek a gyerek évek és 14 évesen már nem fog hívni, hogy játssz vele. Szerintem a Bogyó és Babócát minden gyerek szereti :)

2013. okt. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Teljesén igazad van , de azt. Gondolom nem attól leszek jó anya, ha minden mást hanyagolok és szalad a lakás, de egész nap Vele játszom . Persze személyisge függő is a dolog. Ha ráérek, sokat foglalkozom Vele, sokat setalunk, jatszozunk, mamaekhoz, baratokhoz megyünk, várjuk apát, stb.

17 Hos amúgy és amióta megtanulta mondani, h anya, többet hív magához, ha dolgom van, akkor is. Nehéz, mert szeretném, h megtanulja, vannak teendők is, de mennek is. :-D

2013. nov. 1. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!