Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák Ha nincs kire bízni a...

Anyukák Ha nincs kire bízni a kisgyereketeket rá bíznátok egy 18 éves lányra?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és általában nyári szünetben szoktam keresni állásokat kisgyerek felügyeletére. Nem igazán szokott bejönni (mondjuk megértem ha én is belegondolok ha anya lennék) Sok gyakorlatom van unokatesóimtól sok a kisgyerek a családban, és nem is a pénzért csinálnám hanem hogy kisgyerekkel legyek. (bölcsis néninek készülök) esetleg vannak itt olyan anyukák akik szünetekben nem tudják kire hagyni a gyermeket szívesen segítenék és még éjszakát is bevállalok valamint házi munkát is.

2013. okt. 31. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerem, akkor egyértelműen NEM.
2013. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hozzánk jöhetsz mosogatni! :D Ha nem ismerem az illetőt, akkor biztos hogy nem.
2013. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ismeretlenül én sem :) de ha ennyire szeretnél gyerekekre vigyázni esetleg érdeklődj barátnőidtől , nincs-e ismerősük akinek szüksége lehet bébiszitterre és az ő ajánlásukkal találsz ilyen munkát :) vagy menj el bölcsibe önkénteskedni! ha ott megismernek az anyukák... látják, hogy nyugodtan rád lehet bízni a babájukat esetleg megkeresnek 1-1 alkalomra ... (és ne vállald ingyen! az gyanús! :D )
2013. okt. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért nem vállalnám ingyen de nem is 1000 ft/óra :D azért köszönöm a válaszokat
2013. nov. 1. 06:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem ismerem, nem.

De pl ha az életkor számít, hugom 16 éves, már sokszor vigyázott a másfél évesemre.

2013. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos attól függ,15 éves koromtól vigyáztam ismerős kisgyerekre no de 500ft/óráért,és 18 éves voltam mikor született az öcsém akit számtalanszor hagytak rám,ilyen sokat ne kérj, mert én biztos nem fizetnék,csak egy rendes bébiszitternek ennyit
2013. nov. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocsi félreolvastam azt hittem 100/óráért vállalnád :)
2013. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!