Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám 1,5 hete tápszeres...

Kisbabám 1,5 hete tápszeres kiegészítést kap az anyatej mellé, viszont így nagyon szorulásos lett. (folyt. ) Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
...csak szélcsővel sikerül kakilnia, de ezt is csak 2-3 naponta sikerül elérnünk. Van valami módszer a széklet lazítására? Vagy váltsunk tápszert? (3,5 hós)
2013. nov. 1. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Melyik tápszert eszi?

Esetleg még a kamilla tea segíthet, egy pici cukorral.

2013. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En kiprobalnek masik tapszert.
2013. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

válts tápszert!

Ha ajánlhatok:Lactogen Harmony nagyon jó:jó hasfájásra,bukásra és székrekedésre is!Ja és olcsó!

2013. nov. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milumilt HA-t kap. Koszonom a tapszer-tippet errol en is jokat hallottam! Az orvosunknak kell egyebkent szolni a tapivaltasrol?
2013. nov. 2. 08:53
 5/6 anonim ***** válasza:
A Milumil konfort 1 is székletlazító hatású, az én babám is azt ette.
2013. nov. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Az én lányom a Milupa Fermentáltat eszi. Nekünk nagyon bejött. Székrekedésre, bukásra, hasfájásra van kitalálva.
2013. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!