Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a lányom még mindig...

Baj ha a lányom még mindig 0+-os (újszülött) cumisüvegből eszik? Egyáltalán van ezeknek a cumisüvegeknek valami korhatáruk? 4 hós

Figyelt kérdés
Nem merek neki nagyobb lyukút venni, mert elég mohó természetű, szopikor is gyakran félrenyel..
2013. nov. 2. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Mi mindig a kisfiam életkorának megfelelőt vettünk, pedig ő is nagyon mohón evett, de egy-két nap alatt megtanult inni belőle. Sokkal nyugodtabban evett a csere után, mert kipróbáltam, elég nagy különbség van a cumik között. (Mi MAM-ot használunk) Szerintem nézz utána, hogy az általad használt márkáról mit a ajánl a gyártó, mindegyik máshogy van számozva.
2013. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

A lányom 11 hónapos és még mindig a 0+-os cumisüvegjét használom, emiatt nem fogok újat venni.

Késsel megnagyobbítottam rajta a lyukat és tökéletes, a sűrűbb pép is átmegy rajta.

2013. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

Kedves Utolsó válaszadó! Pedig szükség lenne a korának megfelelő méretű etetőcumira, az állkapcsa-fogai legoptimálisabb fejlődéséhez.

Kedves Kérdező! A korának megfelelő méretű etetőcumiból is szokott lenni olyan, amiből alig jön valami.

Nekem a fiam volt túl mohó. Volt nem egyszer, hogy hányt is... :( Így én a teát a legkisebb lyukú etetőcumiból, a tápszert nagyobb lyukúból adtam (amikor leváltottam a 0+-ost.)

2013. nov. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Utolsón jót mosolyogtam:)


Ikerlányaim 11 hónaposak. Még mindig abból a cumisüvegből eszik a reggeli és esti tápszert, amit a koraszülöttre vittünk be nekik. Pedig vettem azóta nekik 3-szor is másfélét, szóval 6 is porosodik a szekrényben, de nem voltak hajlandóak másikból enni. Ez van.

2013. nov. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

Persze, aki bedől a reklámfogásoknak vegyen csak 3 havonta új cumisüveget.

A lányom vígan megeszi a napi 2 tápszeradagját az újszülöttkori üvegéből.

2013. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

És mielőtt én is kapnék, (utolsó vagyok), van 2 nagyobb is, ők is leragadtak a kisebb cumisüvegeknél, nem voltak hajlandóak ők sem másikból enni, pedig kisfiam még másfél éévesen is cumisüvegezett, semmi baja sem a foguknak, sem az állkapcsuknak, sem semmijüknek.


Én még emlékszem olyan cumira, amikre úgy kellett otthon lyukat fúrni forró tűvel.... Nekem sem lett bajom.

2013. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudom... Én mérettől függetlenől pár havonta cserélem a cumikat a higiénia és az elhasználódás miatt...

Ahány ház, annyi szokás...

2013. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
Ötös, miért vagy ilyen rosszindulatú? Egyébként csak cumit kell újat venni, nem egy egész üveget..
2013. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Én cserélem neki 0-3 hó, 3-6 hó, majd nemsoká jön a 6-9 es méret. Egyrészt tényleg igényli is a méretváltoztatst, mert a tápszer állaga is változik 3 havonta, ahogy nőnek egyre sűrűbb. Illetve mivel naponta sokszor haszáljul, (igaz hogy minden héten kifőzöm) higiéniai okokból én lecserélem őket. Nekem így megnyugtatóbb.
2013. nov. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én lányom 6 hónapos korig evett az 1-es cumival, mert a 2-essel egyfolytában félrenyelt. Ő is szopis-tápszeres volt és nagyon mohón evett. Avent márkáról van szó. Sok ismerősöm ugyanígy csinálta, sokkal többet várt a váltáshoz, ezzel semmi probléma nincsen, hiszen a cumikban csak a lyuk mérete különbözik, ezeknél legalábbis tuti. Nem tudom milyet használsz...


2-est használtunk 1 éves korig, 3-as utána...

Szóval azt használd, amelyikkel biztonságosan eszik, semmi baja nem lesz tőle...

2013. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!