Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan pelenka amiből...

Létezik olyan pelenka amiből éjszaka sem folyik ki a pisi?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2-3 hétben kifolyik a pisi a pelenkából éjszakánként, annyira tele van. 16 hónapos a fiam, előtte sosem történt ilyen. A pelenka mérete jó, ez biztos. Már próbáltuk a Pampers-t és a Libero-t, mindkettőből kifolyik. Tudnátok olyat ajánlani amiből nem folyik ki? Vagy használjunk egy számmal nagyobbat? Elsősorban olyanok írjanak akik nem csak egy pelust próbáltak és még sosem folyt ki a pisi (mert lehet hogy nem is pisil annyit a babájuk éjszaka és másból sem folyna ki), hanem akinek volt már hasonló tapasztalata és megtalálta a legjobbat.
2013. nov. 2. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
liberoból nekünk is kifolyt, a rossmannos nem ázik át
2013. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
nekünk szinte mindegyikből kifolyt,egyedül a pampers sleep & play vált be
2013. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Egy számmal nagyobb szerintem nem lenne jó, mert abból tuti kifolyna. Nekünk a Mylove elég jól bevált (400 g folyadék fér bele, lemértem:) ). Az én lányom is sokat pisil, de én hajnalban lecserélem róla a pelenkát, mert nem szeretném, hogy baleset esetén reggelig az átázott pizsi legyen rajta.
2013. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A pisi normális vagy bűzös? Nem lehet felfázva? Velünk csak nagyon ritkán fordult elő, hogy kifolyt volna, pedig tescosat használtunk. Próbálj meg kevesebb teát adni mert az enyhén vizelethajtó. Lefekvés előtt 1 órával pedig már egyáltalán ne.
2013. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Nekünk a Pampers (narancssárga) vált be, abból eddig egyszer sem folyt ki, a Liberoból néha, a Tescosból mindig, a Lidl-s-nek és az Auchan-osnak is van vmilyen márkája, de azokból is kifolyt.


Próbáld meg az egyel nagyobb méretet.

Nem iszik nagyon sokat lefekvés előtt?

2013. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Az én kislányom 10 kg az 5-ös 10-17kg-ig Liberot adom rá és még sosem folyt ki belőle. A többi nem bírta.
2013. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk mindegyikből kifolyik. (sajnos)
2013. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most csökkentettem a vízadagját 160 ml-ről 100 ml-re. Elég sokat ivott eddig elalvás előtt (teát nagyon ritkán kap, eddig életében talán 5-ször). Sajnos szeret elalvás előtt inni, ahogy én is, sőt én éjszaka is iszom párszor úgyhogy nehezen fosztom meg őt az esti ivástól. Köszönöm a válaszokat! Szépen sorban kipróbálom az összes pelust amit ajánlottatok, Pampers Sleep and Play-t most reggel vettem (napközben Active Baby-t használ).
2013. nov. 3. 08:42
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja és mindenkinek zöld kezet adtam, számomra hasznos volt az összes válasz, más pontozgatott le.
2013. nov. 3. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!