Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazás 8 hónapossal?

Utazás 8 hónapossal?

Figyelt kérdés
Babánk most lesz 8 hónapos és szeretnénk elutazni pár napra november-december környékén (belföldre,max 1-2 óra lenne kocsival).A kérdésem igaziból arra vonatkozik,hogy akik voltak ennyi időssel pihenni,engedtétek mászni a szálloda szobájában?Nem zavarta,hogy nem otthon vagytok?Belezavart az esti alvásba?Már voltunk vele pár napos kiránduláson mikor alig volt 3 hónapos illetve éppenhogy 5 hónaposan is,akkor nem volt gond,este ugyanúgy altattuk,napközben babakocsiban aludt,de akkor még nem tudott mászni,nem gondolkodtam azon,hogy más helyen ez hogy működne.Szerencsére nagyon csöndes,nyugodt baba,szereti az embereket,de ha ebben az időszakban nem tenne jót neki,akkor nem mennénk.Minden tapasztalat érdekelne,köszönöm!
2013. nov. 3. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tenne jót neki? - ha nem vagy túlaggódós anyuka, simán mászhat a szállodai szobában - mi épp holnap utazunk 1 hétre wellnesellni, ilyen téren nincs aggodalmam, én egyébként sem vagyok az a mindent fertőtlenítő típus...
2013. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy válaszoltál!Nálunk is tisztaság van,de azért nem fertőtlenítek mindent.ebben a szállodában is van lehetőség wellneselni,5 hónaposan tetszett neki a víz,most már imád fürdeni,gondoltam tetszene neki:)
2013. nov. 3. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Mi a nyáron voltunk, akkor volt a babánk 9 hónapos. Alvásával nem volt gond, inkább túl sokat aludt, mert minden új információ volt számára és hamar lefáradt (neki a reggeli a sok szállodai más gyerekkel már program volt- ezután aludt 1-1,5 órát). Általában hálós utazóágyat adnak, én is féltem tőle hogy nem fog aludni benne, de nem volt gond. Viszont jó, hogy adtak légzésfigyelőt- be is jelzett, mert rámászott hálóra és szerintem ezesetben akkor tényleg nem tévesen riasztott.

Nálunk a gond az étkezésnél volt - itthon nyilván még pépesen adtam neki akkor úgy hogy ő ült az etetszékben és evett, majd ha ő végzett kiszállhatott és mászott a konyhában. A szállodában miután ő végzett is ki akart szállni a székből, így egyikünk nem ehetett, mert őt pesztráltuk. Az összes étkezés számunkra így kudarc volt.

Legközelebb úgy mennék, ha már ehet csipegetős kajákat (virsli, sajt, kenyér...stb.),mert addig mi megreggelizünk.

A szobában természetesen mászott.

2013. nov. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a te válaszodat is!Mentek a zöld kezek.Nálunk szerencsére viszonylag sokáig elvan az etetőszékben,ha olyan kedve van,de jó,hogy ezt írtad,mert akkor vinnénk magunkkal babakekszet,vagy kölesgolyót.Erre így nem is gondoltam,de az ebédet valahol meg kell melegíteni,arra a pár napra üvegeset vinnék,de hidegen az sem jó.Még várok válaszokat,de valószínű felhívom a szállodát és tisztázok 1-2 kérdést.
2013. nov. 3. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!