Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dr. Benny Elefántos orrszívó...

Dr. Benny Elefántos orrszívó véleményekre lennék kíváncsi! Használ valaki ilyet? Van olyan hatékony, mint a porszívós?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Mi panelben lakunk így kipróbáltunk jó pár nem porszívós orrszívót, ezt amit kérdezel pont nem, de igazából csak a porszívó orrszívó volt hatásos. Kb. 3-4 hónapos korig jó volt a kézi orrszívó, de utána igazi náthánál csak az orrszívó volt hatásos, vettünk zenélőset, világítósat, erőset, gyengét, kézit, elemeset stb. legalább 6 db orrszívónk volt, de egyik sem volt az igazi.
2013. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi pont ma vettünk és nagyon jó. Nekünk is volt kézi,nanny elektromos,orrszi porszis de a benny a legjobb.Jó erős,mindent kiszippant.Nem hangos,egy töltéssel bárhova magaddal viheted,sokáig bírja:)

Én nagyon meg vagyok vele elégedve,kár hogy nem ilyet vettem hamarabb.

2013. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nagyon örülök, hogy végre valakinek van tapasztalata az orrszívóról.
2013. dec. 3. 08:36
 4/6 lcs ***** válasza:
szia! nemrég hallottam olyan orrszívóról, amit szájjal lehet szívni, na annál halkabb biztos nincs, nosefrida a neve, és 2400 ft körül van :) az elefántos orrszívót pedig, ha kiváncsi vagy rá, mielőtt megvennéd, akkor a minimano bababoltban van egy minta termék, ott ki lehet próbálni a szívóerejét (nyilván nem a gyereken, de ha a kezedhez rakod, akkor már érzed, hogy milyen erővel tud szívni :)
2013. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! a porszívós megoldásnál nincs jobb, de ezt az is tudta, aki ezt a Dr. Benny Elefántos orrszívó kifejlesztette. fele annyire sem jó mint a porszívó, de egyébként meg jobb mint az összes hordozható mobil orrszívó. Tehát ha mobil orrszívó kell, akkor Dr. Benny-t vedd meg.De ne várd azt, hogy azt fogja tudni mint az 1600W otthoni porszívód. De a gyerek nagyon súlyosan megbetegedhet ezek nélkül, és ha utazol egyszerűen kompromisszumot kell kötnöd - és inkább a Dr. Benny mint a semmi. A többi mobil orrszívó meg eszedbe se jusson - egyelőre még hasonló szívóerejű termékkel sem találkoztam, pedig körbenéztem... amit én javaslok, otthoni porszívós verzió: orrszi-porszi, kb. 2000 Ft és utazáshoz pedig a Dr. Benny...
2014. febr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én megvettem, annak ellenére, hogy a férjem kötötte az ebet a karóhoz, hogy porszívósat vegyek. Nos, talan 2 éve vettem, két alkalommal próbáltam meg használni. Semmit sem szív, hangos (a gyerek fél tőle). Egy lyukas garast sem adnék érte. Itt áll a szekrényben, porszívósat használok, van szájjal szívhatós is, amit tudok magammal vinni, ha kell. (Már korábbi gyermekeimnél is azt használtam 15-20 éve.

Persze lehet hogy a mi készülékünk selejtes, mint ahogy a cső is volt és cserélni kellett. Lett volna mit dolgozni még ezen a készüléken! Az orrba helyezendő műanyag kialakítása sem megfelelő. Én tuti tudnék mit változtatni rajta, ötletem is van :)

Szóval én nem ajánlom senkinek. 14-15 ezer forintért más hasznosabb dolgot, dolgokat lehet kapni. Arra költs, ne erre! :)

2015. nov. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!