Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hajnalban másnak is sír...

Hajnalban másnak is sír hasfájás miatt a kisbabája?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kisfiam(6 hetes) minden hajnalban (kb. 3-4 órától)reggelig keservesen sír, nyögdécsel álmában. Nem is ébred fel, csak néhány alkalommal, bár én inkább felveszem, mert nem bírom ahogy kínlódik szegény.

Napközben is fáj neki, olyankor is nyögdécsel, "nyekereg"és húzza tekergeti magát, közben meg hallani a kis pukikat...

Már annyi mindent próbáltunk...masszás, magnesium phosphoricum, gripewater, colief csepp és most éppen az infacol van soron.

éjszaka is szellőztetek, hátha jobb neki, de nem használ.

eddig semmi nem használt

semmi olyasmit nem eszek(szerintem)amitől fájna a hasikája


és persze ha fáj a hasa nagyon idegesen szopik, mert akkor is tekergeti magát folyamatosan...


persze kinövi ugyan, csak ki kell várni..

büfiztetni nem könnyű, de igyekszünk legalább egyet kihozni belőle


kb. 3óránként szopizik,de van mikor előbb kap enni, mert nagyon sír.Lehet, hogy az előző etetésnél nem szopizik eleget.Van babamérlegünk, de ha mozog rajta a gyerkőc össze vissza mér.


próbálta valaki a papaverint?ez ugyan ópiát származék, és nem szívesen adnék neki ilyesmit de lehet, hogy ez

megoldás?Felírta valakinek az orvos ezt a gyógyszert?Biztonságosan lehet alkalmazni?nem okoz függőséget?



köszönöm a válaszokat!


2013. nov. 3. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én babám 40 napos és most infarcolt és espumizant kap felváltva minden etetés előtt és közben.

Azt veszem észre hogy javult valamennyit de az alvókája nagyon rossz.

Van néha úgy hogy fészkelődik, nyöszörög, cumi ki cumi be, és azt veszem észre hogy a kezemben tartom már két etetés közt és nem alszik.

Kevesebbet sír napközben huzamosabb ideig.

Viszont kevesebb a helyzet mikor megfeszíti az egész testét és úgy tartja magát mint egy merev fa darab és közben vigasztalhatatlanul sír.

Hol vásáróltátok az eddigi gyógyszereket én sehol nem találtam csak ezt a 2 fajtát?

2013. nov. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szia!


a colief cseppet és a magnesium phosphoricumot is gyógyszertárban lehet kapni.a párom a coliefet a Váci úton tesconál a gyógyszertárban vette.a magnesium phosporicumot a párom anyukája hozta,de elvileg a legtöbb gyógyszertárban van. a gripewatert angliából hozattuk, amit lehet kapni az nem ugyanaz.


nálunk nem nagyon jött be eddig semmi....

2013. nov. 4. 16:58
 3/3 anonim válasza:
Szia! A hasfájás nálunk is folyton este és éjszaka jelentkezett, az esti füri és szopi után jött mindig ez a tekergés és sírás. Először infacoloztam, de attól csak büfögött folyton, aztán babycalmoztam, na és ott abba is maradt a próbálgatás, nekünk az vált be. Onnantól simán ment az altatás nem volt gond és jobban is aludt, azon kívül, hogy azért éjszaka is 3 óránként evett :)
2013. nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!