Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik hasznaltak a Nutriton...

Akik hasznaltak a Nutriton suritot a babanal, ez normalis?!

Figyelt kérdés
Nagyon sokat bukik a 3 honaposom,ezert vettuk meg. 6 nap alatt csak 80 g-ot hizott, bukas elott meg 170 g-ot is. Penteken mertem a babam sulyat, 5700 g volt. Aznap csak egyszer volt szeklete. Mindig 3-4-szer volt neki egy nap. Szombat reggel kezdtuk el adni neki a suritot. Aznap is megmertuk es akkor mar 5840 g volt. Majd ma 5980 g. Ez normalis?? Meg az h tegnap nem volt szeklete es csak ma reggel volt... Akik adtak a babajuknak, nektek is igy gyarapodott 1-2 nap alatt?
2013. nov. 3. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én használtam de nem méregettem a súlyát. Egyébként 3 hónaposan van egy növekedési ugrás. Nem lehet, hogy többet is eszik? Valamennyivel biztos több kalória ha tápszerhez adod. A széklet az nálunk is volt hogy kimaradt egy egy nap de ha nem fáj neki mikor kakil stb. nem gond. Ez sűrítő nélkül is előfordulhat. Túl sokat meg szerintem ne méregesd. Felesleges.
2013. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Anyatejes baba, csak azt kap. Nem tudom jol csinalom-e az adagolast, mert kb. 90-100 ml-hez adok egy kanal suritot. Heti egyszer szoktuk merni, csak most azert mertuk pentektol vasarnapig, mert furcsaltuk h csak 80 g-ot gyarapadott, mikor tobb mint a duplajat szokta. Es most az volt a furcsa h abban a 3 napban 280 g-ot hizott. Egy het alatt nem hizott ennyit. Nem koti meg a szekletet? Rosszul adagolom neki a suritot? Igaz h a dobozan az van h 25ml-hez egy kanal,csak en azt surunek talalom es inkabb a 90ml-hez adok egyet. Mert a fagyasztobol veszem elo a tejet es annyit tettem egy uvegbe, nem akarom a tobbit kidobni, hisz a felolvasztott tejet kesobb mar nem haszbalhatom fel. Amugy egy nap hanyszor adhatok neki ebbol a suritobol? Akar minden evesnel?
2013. nov. 4. 07:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól csinálod. Én 100 ml-hez tettem egy kanállal. Persze minden evéshez minden 100 ml-hez kell rakni. Ettől sűrűsödik és ezért nem fog annyit bukni. Legalábbis én így csináltam. Arra nem emlékszem megfogta e a hasát de biztos nem mert mi sokáig használtuk és nem használtam volna. :) bocs már 1 éves lett és kb 4-5 hónapos koráig bukott.
2013. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!