Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha úgy gondolkodok...

Normális ha úgy gondolkodok hogy mindenből több legyen babám számára mint ami elég?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy mindenből szeretek előre bevásárolni, szeretem ha van, hiába hogy akár minden nap el tudnék menni pelenkáért vagy tápszerért mégis előre 1-2 hónapra mindenből bevásárolok.

Más is így gondolkodik vagy túlzásba viszem az előre vásárlásokat?



2013. nov. 4. 09:18
 1/6 Tica0121 ***** válasza:
Én is így gondolkodom, nekem is be van sok minden tárolva 1-2 hónapra előre. Nem tudhatom, hogy mi történik, érhet valami baleset engem vagy a férjeme, ami miatt nem tudunk annyiszor boltba menni, vagy ki tudja...esetleg jövő hónapban valami miatt nem tudom majd megvenni. (ez nem fordult még elő, de ki tudja?) Szerintem teljesennormális, ahogy gondolkodsz! :)
2013. nov. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
túlzás, eleve mi van ha nem fogadja el azt a tápszert. A pelust kinövi stb. Persze legyen valamennyi tartalék de ne 1-2 havi.... Az élelmiszerben is ilyen gyüjtögetős vagy? Sok ilyen ember van akinél aa spájzban fél évnyi hideg élelem van.
2013. nov. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen az élelmiszerben is így gondolkodok.

Nem egyformák a hónapok van mikor több a pénz van mikor kevesebb és én azt vettem észre magamon hogy minél többször járok boltba annál több pénz megy el mert a kis kiszerelés mindig drágább mint a nagy.

2013. nov. 4. 09:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is így csináltuk. egész hónapra való tápszert írattunk fel, és váltottam ki, így esély sem volt arra hogy elfogy. Pelusból is következő hó fizuig tartalékoltunk be, így azzal sem volt gond. Jó, ha tudja az ember, hogy mindenből van elég, valamilyen nyugalmat érez olyankor az ember :) pici korban meg nem nő akkorát egy baba 1 hónap alatt hogy pl. a 3 as pelus ne legyen jó neki kb.2 hét múlva.
2013. nov. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves előző ti milyen tápszert fogyasztotok, milyet irtatsz ki?
2013. nov. 4. 09:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Húú, nekünk már másfél éve volt :) milumil volt a nekünk való, kék tasakos, 2 db zacsi tápszer volt benne.
2013. nov. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!