Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek Után lehet még jó vagy...

Ezek Után lehet még jó vagy könnyen elalvò babám? 12 napos és kb.20 perces altatása van, cumival Nehezen tér mélyálomba.

Figyelt kérdés

más leteszi a babáját és alszik.

Az enyém sokat alszik, csak nehezen. Változhat ez még?



2013. nov. 4. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen! Majd nehezen alszik el továbbra is és nagyon keveset fog aludni.

Úgy mint most az én babám 6 hetesen. 2 órát tartogatom, ringatom úgy hogy csukja a szemét cumi a szájában de nem alszik, ha leteszem egyből ordít, mire elalszik , alszik 10-20 percet és felébred mert éhes.

2013. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12 napos!!! :))))) Drága kis Angyalka! Persze, hogy változni fog! Türelem, csak legyél ott neki mindig, amikor szükségét látod, ez most számára a legfontosabb! Majd ahogy nő, változik az alvási szokása is. Még nagyon új neki ez a világ és te vagy az egyetlen biztos pont! Add meg neki, amire szüksége van, akár testileg, akár lelkileg!
2013. nov. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves első, nem vagy valami biztató, te már elkönyvelted rosszalvónak a babámat?
2013. nov. 4. 11:14
 4/8 A kérdező kommentje:
Amugy egész nap alszik, csak nehezen indul néha a kezdet. Éjszaka 1x-2x kel.
2013. nov. 4. 11:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi rossz alvóság nincs abban a babában, aki 20 perc alatt elalszik és éjjel 1-2x kel. A problémák nem itt kezdődnek, ne izgulj! :) Jól csinálod!
2013. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak mert vki azt mondta Neked, h az ő babáját csak le kell tenni, és alszik, attól az még egyáltalán nem biztos, h úgy is van :) Ha mégis, akkor jó neki, de sok baba nem így működik. Nekem ez kb. a 3. hónapban jött el, addig ringatás, éneklés, de volt, h az én hasamon tudott csak aludni. Meg persze voltak visszaesések is, de most már szinte kivétel nélkül egyedül alszik el, most 8 hónapos. Amúgy nekem abban a korban, és kb. 4-5 hónapos koráig 3-4-szer kelt az éjszaka.
2013. nov. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi egyből a kiságyba tettük mert ha ölbe aludt el mindig felkelt ha letettem. Szóval letettem az ágyába cumi a szájába és az első időkben kb. 20-30 percig tartottam a cumit hogy ki ne essen és szépen elaludt. 4 hósan már nem is kelt éjszaka. Most 1 éves leteszem magának beteszi a cumit befordul és alszik is. Ez nálunk bevált így fogom a tesónál is. A kezdet nehéz de utána soha nem kellett szenvedni az altatással.
2013. nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező! Én babám is így kezdte valószínűleg nem biztos hogy a tiéd is hasonló lesz mint az enyém.

Lehet hogy valamit én rontok el, lehet hogy még ilyen kicsi az enyém de már felszokott kézbe és nem hajlandó elaludni egyedül a kiságyba,én csak azt látom hogy sír és csak így lehet megnyugtatni, és az enyém még csak 6 hetes.

2013. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!