Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy jelentettétek be a...

Ti hogy jelentettétek be a családnak, hogy gyermeket vártok?

Figyelt kérdés

Készültetek rá valahogy, (értem ez alatt azt, hogy nem hétköznapi módon közöltétek), vagy egyszerűen csak leültetek a szülőkkel és elmondtátok?

Illetve, pároddal hogyan közölted, hogy gyermeket vársz? :)

Köszi a válaszokat! :)



2013. nov. 4. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
feltettem a karácsonyfára a fotót.az elsőnél pedig nagyi kapta a szülinapjára.próbáld vmi eseményhez kapcsolni.
2013. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a párommal telefonon mivel sokára jött volna haza, hogy azért nem ásom ki az udvart átívelő gyökereket a földből, mert nem szeretném ha bajunk lenne. Köpni nyelni nem tudott, de örült neki. Anyukámnak csak annyit mondtam, hogy 5x nagyi lesz. Anyósék még egy darabig nem fogják tudni.
2013. nov. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A párom ott volt a tesztelésnél, a szülőket csak leültettük és elmondtuk, majd mutattunk uh képet. Nagy volt az öröm így is, nem kellett nagy körítés. :))
2013. nov. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!