Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindennap mentek sétálni a...

Mindennap mentek sétálni a babáitokkal?

Figyelt kérdés
Nagy hidegben,esőben hóban szélben...

2013. nov. 5. 11:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Esőben és nagy szélben csak akkor, ha muszáj menni valahova,pl a nagylányomért az oviba. Hidegben és hóban simán.
2013. nov. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
nincs el idebent. úgyhogy ha nem esik, vagy nincs extrém szél, akkor megyünk.
2013. nov. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen nyúlós, "takony" időben, ha nem muszáj, nem megyünk ki, de hidegben, hóban persze. Nem ülhetünk télen hónapokig a négy fal között.
2013. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 eszo ***** válasza:
35%

dehooogy!

én rossz időben nem vizem ki.

pl ma esik az eső..szerintem ma benszorulunk a szobába....de én nem viszem ki minden áron..nagy szélben sem..nem szeretném,ha megfázna

2013. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Én nem mentem amíg pici volt. Szeles időben soha nem mentünk ki, csak ha muszáj volt, esőben dettó. Nagy hideg...hát ha már napokon keresztül tartott, akkor kimentünk, akkor végülis réteges öltözékkel nem olyan vészes a dolog.

Most, hogy már nagyobb, 1,5 éves, nem igazán tudom megoldani, hogy ne menjünk ki, vagy el legalább vásárolni ilyen időben is, mert leül az ajtóba a kis cipőjével, (nagyon szeret jönni-menni) és nem tágít, amíg legalább napi egyszer ki nem megyünk :)

Remélem, hogy délutánra eláll az eső ma, és akkor elmegyünk séltálni, vásárolni...

2013. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha esik az eső vagy a hó, akkor nem.

Hidegben igen, akkor jól felöltöztetem. De persze nem szibériai hidegre gondolok. :) Akkor azért 1-2 napig bent maradunk a lakásban.

Nagy szélben sem megyünk ki, kicsiben igen.

2013. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
az enyém egy éves. nem megyünk mindennap, főleg nem szakadó esőben. hideg vagy hó az nem gond. nagy ház van, terasz-ide mindennap kimegyünk hintázni vagy vmi, a házban meg elég nagy tér van neki. plusszban meredek hegyoldalban lakunk, ha nagyon rossz az idő-szakadó hó, eső, csúszosabb is lemenni, akkor ha lehet nem megyünk. ha nagyobb lesz és mehetnékesebb akkor nem lesz mese, akár lecsúszunk de megyünk :-D
2013. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

Minden nap legalább 2-3 alkalommal ha esik, ha fúj, ha mínusz 20 fok van, mivel kutyám is van akit le kell vinni.

Én nem bánom, a fiam szervezete is erős, jó alvó, nem olyan mimóza, mint a túlféltett kisbabák.

2013. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
jó időben én mindig vittem, ez a babám és az én igényem is. ha így esik, mint ma, akkor még véletlen se! nem lesz felfordulás, ha mondjuk a "rendszer" miatt aggódnál :) ha meg a friss levegő kell, pár percre együtt az ablakhoz állhattok (adj rá sapit, kabátkát) a kicsiknek úgyis tetszik az eső nézegetése, moraja :)
2013. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem megyünk ki, ha esik az eső. Szél, hó, rossz idő, jó idő nem akadály. Ez 2 hetes kora óta van így. Kistesó meg mostmár ugyanígy.
2013. nov. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!