Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megérzi egy pici baba, ha...

Megérzi egy pici baba, ha éjszaka nincs ott az anyukája?

Figyelt kérdés
ha már nem eszik éjjel-és elmennék néhány órára a barátnőimmel,vajon felébredne?
2013. nov. 5. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Az én babám rendszerint csak akkor ébredt éjjel ,amikor nem voltam a közelben. Szerintem van benne valami.
2013. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Nem sokszor ugyan, de párszor elmentünk éjszaka a férjemmel (olyan is volt, hogy lagziban voltunk), egyszer sem ébredt fel a fiam.
2013. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy érzi! :) Nyugodtan menj csak, kell a kikapcsolódás, a felnőtt-társaság, a régi élet gyakorlata.
2013. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 4 hós korában mentem el először, anyatejes volt, nem ébredt fel többször,mint általában, csak enni. Volt otthon anyatej, úgyhogy a párom meg tudta etetni, nem volt semmi probléma.
2013. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg teljesen mindegy hogy felébred- vagy sem,ha állandóan rágondolsz majd és azon görcsölsz, ugyan ébren van-e,sír-e alszik-e fölöslegesen mész el.Úgysem tudsz kikapcsolni,lazítani,ez csak rajtad áll,hogy Te kész vagy-e erre egyáltalán.Az én fiam sokáig szopott,nem volt már kicsi amikor én először elmentem de egyáltalán nem éreztem jól magam mert fejben otthon voltam.Amikor már nem szopott és legközelebb elmentem óriásit buliztam és tényleg akkor éreztem hogy ez már kellett nem is gondoltam rá mi van otthon,tudtam hogy jó kezekben van és kész!Nálam mondjuk összefüggött a szoptatással ( Lehet azért mert tudtam,hogy még borozgatni sem lehet úgy :) )Szóval szerintem a Te fejedben dől el az egész!
2013. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!