Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első szülinapra és karácsonyra...

Eszo kérdése:

Első szülinapra és karácsonyra kislánynak ajándékötletek?

Figyelt kérdés
dec.10.-én lesz 1 éves, utána meg 2 hét és karácsony...semmi ötletünk
2013. nov. 5. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Hasonló a kérdés nálunk is.

Karácsony,majd január 11.-én lesz 1 éves.

Szintén leányzó.Nekünk sincs ötletünk,szinte semmi.

Úgyhogy ha kapsz itt ötleteket,azzal nekem is segítesz. :)

2013. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Detto! :) Dec 3-án első szülinap. A nagyija köt neki két übermeleg pulcsit, h a minuszokban ne fázzon. Másik nagyitól készségfejlesztőket kap, de nem árulta még el, h mi az. Tőlünk kap egy fp babakocsit, lapozgatható babakönyvet és persze csinálok neki túrótortát.

Karácsonyra szerintem veszünk neki egy babakonyhát és ruhácskákat. Meg befejezem neki a szobája pingalását, kap bútorokat, játszószőnyeget és ünnepélyesen átköltöztetjük mert már egy ideje átalussza az éjszakát.

2013. nov. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom szülinapjára ruhákat kapott,könyveket,babát és egymásba rakosgatós játékot,csipogós telefont.Karácsonyra kiságyat fog szivaccsal a mamámhoz is,hogy ne kelljen utazóágyat kölcsönkérni,mert szeretnék feljárni már rendszeresen a nagyszülőkhöz.Fog kapni ilyen dupló szerűt is,kislányosat.Én vettem neki két harisnyát,meg majd lehet kap még rugdalozót meg szívószálas cumisüveget,de ez kérdéses még.Mi nekünk egyenlőre most nincs úgy megtakarítás,hogy nagyon olyat vegyünk neki,ami nem fontos.
2013. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha végül fiú lesz akkor LEGO! Könyvvel szerintem semmire sem megy, amíg legalább óvodás nem lesz. Ágy, ruha az jó. Az ilyen kis műanyag, kicsit hajlékony állatkákat nagyon szeretik, szeretni is gogják sokáig. + ilyen lányos dolgok...
2013. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!