Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adható a babának...

Mikortól adható a babának babakeksz, babapiskóta, puffasztott kukorica (fincsi)?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Pufit azt nem adok a babámnak, mert ráragad néha a szájpadlására, ha nagyobb darabot harap belőle.

Babapiskótat és keksz 6 hóstól adható, én 8 hóstól adok neki ilyet.

2013. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Babakeksz 6 hónapos kortól vízbe vagy tápiba pépesítve. Babapiskóta lehetőleg minél később mert tele van cukorral. Ha a puffasztott kukorica alatt a kukit (pufit) érted, akkor az olyan 8-10 hónapos kortól, fogmennyiségtől függően. De elég gyatra kaja, csak telít és hízlal. Ha viszont nem erre gondolsz, akkor viszont nem tudom, h azt mikortól lehet adni. :)
2013. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

6 hónaptól lehet glutént adni.

De a babapiskóta tele van cukorral és lehet tojás is van benne,ami miatt nem ajánlott azért még.A pufi kukit is kaphatja,de amint az előző válazsoló is írta,feltapad a szájpadlására és eléggé zavarhatja.

Én nem adnék neki egyiket sem nagyon,mert nem értékes táplálék.De neten van babakeksz recept is,lehet azt próbáld meg inkább,az csak gyümölcs meg liszt,esetleg zabpehely meg gyümölcs.

2013. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösziaz eddigi válaszokat! Igen a pufira, kukira (vagy ki, ahogy mondja) gondoltam... :-)

6 hós a babám, tehát akkor még csak a babakeksz, ami szóba jöhet!

2013. nov. 6. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!