Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kell arra ügyelni,...

Mikortól kell arra ügyelni, hogy egyenesben aludjon, ne "kagylótartásban"?

Figyelt kérdés
Kaptam egy ilyet: [link] Imgurl= [link] Jpg&imgrefurl= [link] Html&h=800&w=784&sz=93&tbnid=bkjxtN9_zRKMkM:&tbnh=125&tbnw=123&zoom=1&usg=__FzvnWXLRH4suIdwDlyW7AB_iDwU=&docid=7TRb0c6QRGc9EM&sa=X&ei=9xd5UtiGFoSftAbNvIDwDA&ved=0CDYQ9QEwAg
2013. nov. 5. 17:08
 1/8 A kérdező kommentje:

a link ez lenne:

[link]

2013. nov. 5. 17:10
 2/8 A kérdező kommentje:
ebben mennyi időtöltés nem káros a gerincére? vagy mikor kell egyenes támlát alkalmazni?
2013. nov. 5. 17:11
 3/8 anonim ***** válasza:
amikor csak lehet egyenes felületen aludjon. ezt csak utazáshoz használd.
2013. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hu, vannak akik meg ezt rakják még a babakocsiba is, mindennapi alváshoz a levegőn, meg sorolhatnám.. köszönet a válaszért
2013. nov. 5. 19:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt autós utazáshoz találták ki a baba biztonsága érdekében. 20 -30 percet lehet maximum 1 huzamban benne az orvosok szerint is. 6 hónapos korig mózes vagy hordozó kendő, abban nem a gerinc terhelődik.
2013. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm ez is nagyon hasznos volt, én abszolut kezdő vagyok sajnos és már annyi millio dolog van :( mennek a kezecskék :)
2013. nov. 5. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:
azért ha hosszabb ideig van benne 20-30 percnél, mert mondjuk elalszik benne, akkor sem lesz semmi baja :) az én kisfiamnak hasonló kialakítású hintája volt, és olyan 2,3-4 hónapos koráig, amíg el nem kezdett kúszni-mászni, beletettem, mert szerette, és közben volt, hogy elaludt. akár 1 órát is volt benne. nem lett baja tőle. most 7 napos, már szinte egyáltalán nem használja.. a gerince rendben van, orvos épp ma nézte. nyilván az nem jó, ha az egész napot benne tölti, de nem lesz baja attól sem, ha alkalmanként akár 1 órát is benne van.
2013. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez autós babahordozó, amiben 40 percet lehet egyhuzamban, de semmi baja sem lesz, ha alkalmanként többet is tölt, pl mi ebben vittük autóval, elaludt, aztán hordozóstól ráraktuk a babakocsira és így mentünk tovább. Nem ébredt fel :)

Semmi baja nem lesz a gerincének egyébként. Ha mentünk is hosszabb távra, minimum óránként megálltunk és kivettem, hadd nyújtózzon (meg szoptattam, tisztába tettem, stb)

2013. nov. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!