Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » érdemes harcolni az anyóssal?

érdemes harcolni az anyóssal?

Figyelt kérdés
szerintetek mondjam meg neki,hogy bizza rám a gyereknevelést-vagy a békesség érelében maradjak csendben.az pici babám kövér-a 6évesem sovány,azt tömné cukorral,kenyérrel,-mindig tesz valami megjegyzést-a fia csodálatos-én meg kizsákmányolom őt,ha besegit nekem az itthoni munkában.kicsit elgurult szegényke gyógyszere-de engem akkor is zavar,ha mindig rosszindulatú megjegyzéseket tesz.-főleg a gyerekneveléssel kapcsolatban
2013. nov. 6. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én életembe senki nem szólhat bele. A saját anyám sem. Ezért én tuti nem vagyok az a megalkuvó fajta, már elküldtem volna a Holdra. De biztos jön valaki, aki majd jobb tanácsot ad, mert én robbanékony típus vagyok, és egy ilyen anyós már a lakás közelébe sem jönne, nemhogy beleszólna bármibe is.
2013. nov. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
meg tudlak érteni! az én anyósom a 7 hónapos gyereket tömné mézzel, kiflivel, kubuval, stb...persze én nem engedem! de mindig azt mondogatja, hogy annak idején ő a fiának már mennyi mindent adott, és még sincs semmi baja...látom a szemében, hogy azt gondolja, milyen szívtelen anya vagyok, hogy csak főzeléket meg gyümölcsöt adok neki. semmi mást! nálunk ezért folyik a harc. én sem merem kerek perec megmondani neki, hogy ne szóljon bele a gyereknevelésbe.
2013. nov. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még most szólj neki, mert ha hallgatsz csak gyűlik a feszkó és egyszer csak robbansz. Hidd el tapasztalat, ugyanez volt hallgattam, tűrtem, és egyszercsak bummmm... volt egy nagy vita, de azóta tudja, hogy mit lehet és mit nem.
2013. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, h ne szóljon bele a gyereknevelésbe, a te gyereked. Ha most engedsz neki, akkor a fejedre nő! Ne hagyd!
2013. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az én anyósom alapvetően nem rosszindulatú, mégis néha frászt kapok tőle. miért nem adok a 3 hónapos gyereknek almát, bezzeg ő már adott. milyen könnyű a helyzetem, hogy szopik a gyerek, nem kell tápszert kevergetni éjszaka ( állandóan be volt durranva a mellem). miért nem adok már neki valami mást is? miért szoptatom még mindig? miért nem cukrozom a kajáját és még sorolhatnám. bezzeg ő.. már mit adott a fiának, mondanom nem kell, hogy tejérzékeny mindkét fia. és ő alapjában nem rosszindulatú, csak azt fújja, amit ő hallott annak idején. próbáld elengedni a füled mellett, amit mond. jobbat nem tudok mondani. én csak akkor veszekednék, ha tleg nincs más megoldás- de lehet előbb a párodat kéne megkérned, hogy beszéljen vele
2013. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen-a párom mindig lecs....szi,de ez sem használ.akkor majd én beszélek vel
2013. nov. 6. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Anyuka/Mama/xy néni! Köszönöm a tanácsokat, meg az észrevételeket! Elhiszem, hogy x gyereket fel tetszett nevelni, de ez itt az én/mi gyerekünk! Nagyon szeretném én/mi nevelni, és ha valamit elrontanék, akkor majd korrigálom. Kérem szépen, a békesség kedvéért ne tessék mindenbe beleavatkozni. Igen, én már csak ilyen hálátlan vagyok :)

Ez az első kör!

A második kört nem írom, mert úgyis kidobják a szavak miatt :))))

2013. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2013. nov. 7. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!