Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékot ajánlanátok...

Milyen játékot ajánlanátok egy 1,5 évesnek aki imád rajtunk ugrálni, lovagolni?

Figyelt kérdés

Kisfiam mostanában ezt elkezdte, de nagyon tetszik neki, mondjuk mi is jókat szórakozunk, nagyokat visong közben. Ha fekszem, akkor rámül, mintha lovagolna :) mászik át rajtam, ahogy tud.

Milyen játék volna jó, amivel ezt tudná játszani?

Óriás plüsre gondoltam.

Nálatok is biztos volt ilyen korszak, ti mit vettetek erre a célra?

Félre értés ne essék nem zavar, hogy ezt csinálja, bár tornázni nem tudok mellette :) mert már jön, de akkor is tudna ilyesmit játszani, ha pl főzök, meg azért nem kellemes mikor éppen gyomron rúg a játék hevében.


2013. nov. 6. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Másfél éves a kisebbik fiam és ilyen Rody csacsink van, igaz én egy ezresért vettem a bolhapiacon, de tökéletes állapotú. A fiam nagyon szeret rajta ugrálni. Mellesleg én is szoktam rajta ülni, pedig 80 kg vagyok, szóval tényleg strapabíró.

[link]

2013. nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A fiam 17 hónapos, ugyanazt csinálja, mint a Te fiad. Én most ezen gondolkodom neki karácsonyra:

[link]

2013. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vtech okos teknős is jó, mi szerettük, de sokkal sokoldalúbb és valóban mozgást fejleszt a BILIBO (az Ayres terápiában is használják sikerrel), esetleg a fogós vagy "csöcsös" ugrálólabda.
2013. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

FP ugráló zebra, V-TECH kisteknős, esetleg ugráló csacsi ( [link] )

Nálunk az ugráló csacsi nem aratott osztatlan sikert, néha előkapja a gyerkőc, ellenben a zebráról alig lehet levakarni. Hát, igaz, a zebra interaktívabb. Meg persze jóval drágább.

2013. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2013. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ikeás fa hintaszarvasunk van. Igaz nem ugrál, de a 16 hónapos imádja.
2013. nov. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez a csacsi tök jópofa. :)
2013. nov. 6. 17:16
 8/11 A kérdező kommentje:

Tetszik ez a rody csacsi, de azért az óriás plüssről sem mondok még le. Ahhoz hozzá tudna bújni, bár vannak plüss állatkái, azokat is szereti. Bár ez a rody csacsi fejlesztős játék lenne.


A rody csacsit lehet szőnyegen is használni? Nálunk nagyrészt szőnyeg van, mennyire csúszkálna rajta?

2013. nov. 6. 18:31
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nem csúszik, nálunk a szőnyegen használják. Járólapon és parkettán sem csúszik, ott is szoktak ugrálni rajta.
2013. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A hintaló sem lenne rossz, de próbáltuk egy olyan hernyósat, mint amit valaki belinkelt és a fiam rá sem akart ülni, nem is érdekelte, így azt kihagynánk, amúgy aranyos lenne.

Továbbra is a gumis csacsi meg a plüss a nyerő, de várok tapasztalatokat még

2013. nov. 7. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!