Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek megéri ami most...

Szerintetek megéri ami most lesz a tesconál 40%-os játékvásár nap vagy lesznek még nagyobb akciók karácsony közeledtével?

Figyelt kérdés
Aki nemtudná minden játékból 40% ot visszaadnak utalványként,viszont azt az utalványt csak akkor válthatod be ha 7500 at eléri a vásárlásod.
2013. nov. 6. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:

És csak meghatározott időszakban válthatod be.

Tavaly is volt ilyen akció, kb egymillióan voltak, és a sláger játékok persze nem voltak kipakolva.

Ha mész mindenképpen gyerek nélkül menj,mert horror.

2013. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
wow. én nem tudtam erről, de az 1. válasz alapján nem, nem éri meg. köszi 1. :)
2013. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Rengetegen voltak az igaz. :-) Viszont áruháztól függ budaörsön árat emeltek és bepakolták a fisher price játékokból a jobbakat.(meg más jó játékot is).Érden meg minden kint volt és árat sem emeltek.

2013. nov. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mi voltunk tavaly is,és ne haragudj de nem igaz,hogy a slágerjátékok nincsenek kinnt. nagy tescoba kell menni és iszonyat sok játék kinnt van.A slágerek is!! valószínű,most nem lesznek ennyien szerintem,mert tavaly 50% volt és csak 4ezer valamennyiért tudtad beváltani az utalványt,most meg 7,5ért. szerintem minden játék ki van pakolva!
2013. nov. 6. 13:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van közelben Auchan, inkább oda menj. Én tegnap voltam, és rengeteg játék le van árazva.

Mert így nem éri meg tescoban megvenni. De ez csak az én véleményem.

2013. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sem éri meg,mert tuti hogy előtte szépen felemelik az árakat,pont,mint tavaly!ezért idén én már lerendeztem a játékokat,online a tullitól,még így is jobban jártam,helybe is hozták,és ami ott volt...tömegnyomor,ordibálás,veszekedés (megyeszékhely)

tanultam belőle,oda soha többet játékért

2013. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
egyébként igazatok van,szerintem még sok akció lesz auchanba,meg még tescoba is. és nem lenne ott az a "kényszer",hogy az utalványt ekkor és ekkor lekell vásárolni...
2013. nov. 6. 14:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Tavaly konkrétan egymás kosarából lopták ki az emberek a játékokat. Márkás játékból nem hiszem, hogy lesz olcsóbb,márkátlanból viszont biztos.
2013. nov. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Zohan király válasza:
Tavaly az asszonnyal voltunk a bécsi úti Tescoban és a legjobb, legdrágább játékoktól kezdve (legok, carrera pályák, stb.) minden megtalálható volt. Idén is megyünk, bár tavaly 50% volt a kedvezmény. Ugyanakkor az Auchanban, illetve a többi helyen karácsonyig az akcióik ellenére drágábbak maradtak a játékok- Tehát nem überelték a Tesco egynapos akcióját. Arra kell még gondolni, ha mész, hogy rengetegen lesznek. Tavaly is alig fértünk el az áruházban.
2013. nov. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a kis Tescoban ( mindig csak lézengenek a vásárlók, annyira nincs forgalom) mál kb 1 hónappal ezelőtt volt egy 50%-os akció. Nagyon sok játékot leáraztak, nem tudom miért. Én csak egy kenyérért szaladtam be, de vettem játékokat is karácsonyra. :) Szerencsém volt:)
2013. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!