Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 35 feletti, elsőbabás anyukák,...

35 feletti, elsőbabás anyukák, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Én 35 felett szültem első gyermekemet márciusban. Most lesz 8 hónapos nemsokára, és megmondom őszintén, hogy nap végére teljesen lemerülök, néha úgy érzem, már nincs energiám.. mások is vannak így? Öreg vagyok? :)
2013. nov. 6. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
igaz nekem a 3 .gyerekem .en most vagyok 41 eves meg pici a babam ,de eleg jol birom ejszaka keveset alszom 3 orankent etetes,hasfajas.eleinte nagyon nehez volt vissza szokni a babazashoz.de nem bantam meg
2013. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem a korod miatt merülsz le estére:) ha 35 évesen öreg vagy akkor mi leszel 70 évesen?

Itt a szutyok idő+ terhesség esetleg szopi is lemeríti a tárakat, szedj béres cseppet vagy valami vitamint. Egyébként amikor járni fog, durvább lesz:)

2013. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 37 vagyok és most lett egy éves a kislányom. Én is kimerültnek érzem magam néha pedig a párom sokat segít ( más segítségünk nincs) hát mit mondjak. Inkább szokatlan volt az elején a sok éjszakázás, nem voltam hozzászokva, hogy nem pihenhetem ki magam és természetesen huszonévesen meg sem kottyant hajnalig dolgozni vagy reggel ágyba kerülni és pár órát aludni. Most azért jobban megérzem. :) De szerintem türelmesebb vagyok és nem érzem azt, hogy lemaradok vmiről. (barátok, buli stb.) úgymond kiéltem magam.
2013. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

35 évesen szültem-igaz a másodikat.

teljesen jól.-én egy fitt 36os vagyok-fiatalon tart a 2gyerek.meg óvónéni is vagyok-igy le tudok ereszkedni erre a szintre.

én mindig is fáradékony voltam-lefekszem korán-de ez teljesen természetes,hogy elfáradunk.pláne,neked most kezdett gondolom kúszni,mászni,egy percre sem veheted le a szemed róla.aztán majd ha elindul...lesz ez még ilyenebb is.kitartás.próbáld lefárasztani-és lepihenni vele kicsit

dehogy vagy öreg-majd 80évesen-ha úgy érzed.

2013. nov. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ketteske ***** válasza:

én 35 évesen szültem és az elején mást se csináltam, csak aludtam, amikor a babám is aludt (alapból nagy az alvásigényem).

aztán kb 1 hónapja elkezdtem futni és valahogy visszatért az energiaszintem. 10 hónapos a fiam,de már sokkal kevésbé fáraszt le.

2013. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!