Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babád,...

Eszo kérdése:

Mennyi idős volt a babád, amikor először újra megjött a menzid? Befolyásolta ez a szoptatást?

Figyelt kérdés

nekem vasárnap lesz 11 hónapos a lányom,és ma jött meg.

Eddig úgy néz ki nem zavarja, szopizott rendesen..akkor később sem lesz gond vele talán,ugye?

mert hallottam olyat,hogy onnantól kezdve nem kellett már a babának a cici...


2013. nov. 6. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
kb 10hónapos volt, mikor először megjött. kellett neki a cici utána is ugyanúgy, viszont nagyon elapadt. alig tudtam visszahozni. azt hittem, minden mensinél ez lesz, de csak az első volt ilyen meg talán vmennyire a második. most 14hónapos még mindig szopik reggel és este, kb 200-250 tejem van még naponta
2013. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6hos koraig csak szopizott utána sajnos abba kellett hagynom! 10hos volt mikor megjott először! A többivel kapcsolatban sajnos nincs tapasztalatom mert előbb elmaradt a szopi mint a menstruáció erkezese!
2013. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14 honapos volt, mikor megjott es nem befolyasolta a szoptatast semmilyen szinten.
2013. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15 hónapos volt és kevesebb lett a tejem a mensi előtti napokon és nehezebben is indult meg.
2013. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobbik fiam 6 hetes, a kisebbik pedig 8 hetes volt, amikor először megjött a szülések után. Mindkét gyereket egy éves koráig szoptattam, nem zavarta őket.

Ui: Úgy látszik csak én vagyok ilyen "szerencsétlen", hogy szülés után hamar megjött és rendszeres is lett.

2013. nov. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem szülés utáni 6.-dik hónapban jött meg először,nem zavart be a babánál,ugyan úgy szopott azokon a napokon is,most lesz 15-én 20 hónapos,és este ill.éjjel még mindig szopik.
2013. nov. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4,5 hónapos volt, semmit nem vettem észre a babánál. Nekem is ugyanúgy volt tejem.
2013. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8 hónapos volt és egyáltalán észre se vette.
2013. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ketteske ***** válasza:
10 hónapos volt és az én babám se vette észre.
2013. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!