Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 honapos anyatejes babamnak...

1 honapos anyatejes babamnak eddig mindig aranysarga szeklete van, ma zold volt ez mitol van problema?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Ha zöld a kaka az valami bacira utal, nem adtál tápszert neki??az án lányomnak akkor volt még olyan az első napokban a széklete!

DE ha nem akkor baciról van szó vidd el orvoshoz!!

2013. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baja, én is frászt kaptam, amikor ez először előfordult. Rögtön hívtam a védőnőt, ő mondta, hogy többet evett a " hígabb" tejből (ami az elején jön a ciciből), kevesebbet a sűrűből és ezért van.
2013. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Még annyi, hogy ha 1 napnál tovább is zöld a széklete, akkor mutasd meg dokinak. De nagyon valószínű, hogy attól van, amit az előbb leírtam. Még annyit mondott a védőnő, hogy csak akkor tegyem szopizásnál a másik cicire, ha az elsőből már teljesen kiszívta, mert akkor tuti hozzájut a zsírosabb tejhez is.
2013. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kiegesziteskent neha kap tapszert, de ma pont nem kapott semmit csak anyatejet, legutobb tegnap delutan kapott tapit, de azota mar tobb szeklete is volt
2013. nov. 6. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:

azt mondják a "nagyok" hogy túletetés, lehet, hogy a hígabb tejből többször cicizik, és azért.

nálunk sokszor volt ilyen, én nem izgattam magam, mert a babára bíztam mindig az evés döntését - és nem az órára, meg a "nagyok" tanácsára.

elárulom, ha sok szőlőt eszek, vagy jégsalátát, akkor is zöldesebb a kakija (őszibaracktól meg szép narancssárga)

------

egyszer ilyen a kaki, egyszer olyan.

------

ne legyen kellemetlen szagú - az anyatejes kakinak nincs rossz - vagyis nincs bűzös - szaga

2013. nov. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tejcukorban dúsabb első tejtől van. Ha a hasa nem fáj tőle, akkor semmi baj. Ha fáj, akkor kb 3 órán belül mindig ugyanarra a mellre tedd vissza, hogy több zsíros hátsó tejet egyen.
2013. nov. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!