Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés, szoptatás utáni...

Szülés, szoptatás utáni fogyókúra, diéta és testedzés-kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Kérlek ajánljatok nekem olyan DVD-t, tornagyakorlatot vagy otthon használható gépeket, amik segítettek, hogy ledolgozzátok a terhesség és szoptatás alatt lerakódott plusz kilókat. Kinek mi vállt be? Melyik használt, tényleg?

Leg Magic/Trainer vagy Fit gépekről tapasztalat? Köszönöm!!


2009. nov. 16. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Béres Alexandra: Vitalitás, Változz vissza!

Rubint Réka: Kismama torna (nem terhesen is remek torna, csak kell utána még hasazni)

2009. nov. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, véletlen elküldtem.

Még azt akartam írni, hogy a Béres Változz visszát azért szeretem, mert 31 perces benne a torna, és mindent átmozgat. A másik, a Vitalitás, 60 perces, de szét lehet szedni 20 percesekre. A Réka terhestornái is 20 percesek.

Én minden nap tornázok,mindig csak 20-30 percet, ennyi bőven elég, se kedvem, se időm 60 perceket ugrálni. Ja igen, ezek nem is ugrálós tornák, hanem "lábemelgetősek".

2009. nov. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi :) Jó is ha nem túl hosszú, mert egy néhány hónapos gyerkőc mellett nem sok időm van:)
2009. nov. 16. 15:26
 4/4 anonim ***** válasza:
fél év szoptatás után 1000 kalóriás diéta. egy tizes le is ugrott 1 hónap alatt, és még nincs vége :)
2009. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!