Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye ez nem vér? Infacol...

Ugye ez nem vér? Infacol okozhat ilyet?

Figyelt kérdés

Csak erős idegzetűek nézzék meg a képet!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 hetes kisbabám borzasztó hasfájós. Ma a gyerekorvos infacolt javasolt. Délután el is kezdtük adni neki és tényleg lelapította a hasát nem sírt. (eddig minden délutánt végig ordított) Kakált is tőle sokat. Majd estére lett egy nagy adag hasmenése ,aztán produkált egy ilyet! [link]

Fogalmam sincs mi ez a szín és mitől??!! Ezután vacsorázott amit először kihányt de úgy h.az orrából is jött a tej. Aztán volt még egy kevés kaka de az már újból a megszokott mustár színű volt. Ahogy átöltöztettük újból éhes volt. Kapott enni és ez már benne maradt. Hasa pedig lelepult. Születése óta kőkemény,puffadt,és állandóan fájt neki. Létezik,hogy az infacol így kitisztította???????????????????? Nagyon szépen köszönöm előre is a hasznos válaszokat!!



2013. nov. 7. 21:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én nem láttam még ilyet, de a pelenkát biztos elvittem volna a dokinak!
2013. nov. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ezt most este produkálta...a következő adag már mustárszerű volt mint mindig..:
2013. nov. 7. 21:45
 3/18 anonim ***** válasza:
Ettél valami olyat, amire érzékeny lehet? Tejtermék, gyorskaja, paradicsom, citrusféle?
2013. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha a következő normál színű volt, akkor szerintem nincs miért aggódnod.
2013. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tápszert kap a picur.Ami ma változás volt az az Infacol. minden más ugyanaz....viszont már nem sír a hasfájás miatt. Csak ez a pelus bezavart nagyon:((( Nagyobbik gyerekemnél soha nem volt semmi ilyen.
2013. nov. 7. 21:50
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt meg kell mutatni dokinak. Nekem azt javasoltak, hagyjam el a tejtermekeket. Szerintem ver van a kepen, jelzhet sulyosbb bajt is.
2013. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Milumil Pepti tapszer tejmentes, nekunk nagyon bevallt.
2013. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A "súlyos problémás vér" az sűrű sötét és meggy színű, tehát ez nem jelez akut problémát, ennek ellenére én leállnék az infacollal és megmutatnám a dokinak a pelust, vagy ezt a képet holnap.
2013. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az éjszaka nagyon jól telt. Jó étvágya volt. Most reggel kakakalt egy nagyot az meg már inkább zöld volt. Természetesen kihivom a gyerekorvost
2013. nov. 8. 05:49
 10/18 A kérdező kommentje:
Azóta lett egyértelmű vércsik is. Gyerekorvos nem igaza tudta mitől is lehet. Bementunk a Heim Pálba és ott megnéztek. Állítólag előfordul ilyen. Kaptunk tej mentes tápszert mert a tejallergia tűnik nagyon valószínűnek. De johettunk is haza. ..okosabb nem lettem. .
2013. nov. 8. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!