Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek, milyen bébitaxit...

Szerintetek, milyen bébitaxit vegyünk 10 hónapos babának vagy inkább tricikli?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindkettőt vegyetek. A bébitaxival ő maga tud haladni, ami nagyon jó, a triciklit pedig 3 éves koráig nem fogja tudni magától hajtani, hanem ti fogjátok tolni benne. Két különböző dolog, mindkettő nagyon jó!

Vaterán találsz használtan bébitaxit, szobában használt jó minőségűek vannak nagyon olcsón.

2013. nov. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kisfiam bébitaxit elég korán (6 hónaposan) kapott a nagyiéktól. Sokáig még rá sem nézett. Majd mikor kúszni-mászni kezdett (nálunk ez 9 hónaposan kezdődött), akkor lett érdekes. Vannak rajta gombok, zenél, villog, forog. Az ülőkéjébe lehet pakolni. Azt nagyon szerette felnyitni-lecsukni. Ráülni sohasem ült, csak ha én tettem rá, de az is kb. fél percig tartott, viszont mikor elkezdett kapaszkodva lépegetni, akkor sokat tolta maga előtt, meg még tologatja most is, pedig már 14 hónapos, de azóta sem ül rajta.

Triciklit az első szülinapjára vettünk neki. Nagyon rövid távon ül meg rajta, utána forog, fészkelődik és le kell venni. Tologatni viszont ez is nagyon szereti, arra nagyon jó. Remélem jövő tavaszra, nyárra "megérik" rá, és majd ülni is fog rajta.

Ez csak a saját tapasztalatom, de én azt tanácsolom neked, hogy a bébitaxinak most nagyobb hasznát vennétek, a tricikli ráér majd tavaszra, azt már úgysem lehet kint használni, bent a házban meg nem olyan érdekes.

2013. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia, mi a 10 hónapos kisfiunknak most vettünk egy 3 in 1 triciklit, imádja, láthatóan sokkal jobban tetszik neki mint a babakocsi.Órákig képes feszíteni benne:)
2013. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm nektek a válaszokat, sokat segítettek.

Végül bébitaxit vettünk, a hét végén érkezik majd meg, úgyhogy még nem tudom milyen lesz a fogadtatása...:)

Triciklit majd szerintem tavasszal veszünk neki, amit írtatok az alapján benti használatra inkább a bébitaxi jött be, és most úgyis jön a hosszú tél, így hátha ennek jobban hasznát vesszük majd!

2013. nov. 12. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!