Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta megszületett a babátok...

Mióta megszületett a babátok és megjött, nektek is erősebb a menszitek?

Figyelt kérdés
Nekem még soha nem görcsölt ennyire a hasam, fájdalomcsillapítót se kellett szedni, de szülés óta olyan szinten fáj, h felér egy vajúdással. És a mennyiség is nőtt. Ez normális? Veletek is ez van?
2013. nov. 9. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. 7 napig tart, ebből 4 napig a legnagyobb tampon kell, és sajnos tényleg eléggé fáj is. Pedig mindenki azzal biztatott korábban, hogy szülés után majd megszűnnek a görcsök, hát ez nálam nem jött be, sajnos. :(
2013. nov. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a második szülésem utáni menzik lettek rosszabbak( az első szülés után nem változott semmiben). A hasam nagyon görcsölt 2 napig kb, a derekam le akart szakadni és a vérzés is több lett, már nemvolt elég a normál tampon, kellett a szuper.

11 hónapos volt a kicsim, amikor elkezdtem a hüvelygyűrűt használni, azóta sokkal jobb.

2013. nov. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nememlékszem ***** válasza:
Szia! Nekem is sokkal-sokkal erôsebb lett, és 7 napig tartó. Kislányom most 20 hónapos, most kezd a menzeszem visszaállni a régi kerékvágásba.
2013. nov. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem az erőssége ugyanaz maradt, viszont most már egyáltalán nem fáj, pedig szülés előtt állandóan szenvedtem emiatt
2013. nov. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen nálam is ez a helyzet. Nagyon erős és nagyon görcsös, főleg a 2. nap. És azóta ez a helyet a peteéréssel is, azt is érzem, de rendesen!

Szerintem ez normális, többektől hallottam már.

2013. nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ment mindenkinek a zöld pacsi.

Úgy tűnik ezzel akkor együtt kell élni. :( Azért remélem, a második babó után nem lesz még durvább!

2013. nov. 9. 17:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem szerintem nem lett erősebb.Elötte is a tampon max fél órát bírt ki az erős napokon.Azóta is így van.Bár én gyógyszert szedek már jó ideje újra,viszont voltak miatta zavarok,de a fogyással függött össze szerintem.

Hasam se fájt sose különösebben és szülés után se.Eddig is 5napig tartott gyógyszerrel,ez se változott.

2013. nov. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!