Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen jött a Télapó...

Mennyi idősen jött a Télapó először a gyereketeknek? Az enyém most 10 hónapos, van értelme a Télapózásnak? : )

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 11 hónaposan találkozott először a télapóval.Hát rendesen besírt tőle..

Vidéken a szomszédba volt hivatalos..minket is áthívtak..Nagyon félt tőle..nem igazán mondanám jó élménynek.

Azóta nem próbálkoztunk ilyennel..megvárom amíg érdeklődik, aztán majd akkor csinálunk valamit. :)

Januárban lesz 3 éves.

2013. nov. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Enyém is most 10 hónapos, de nem riogatnám ezzel! :) Szerintem nem tudná hová tenni a dolgot.
2013. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi most próbálkozunk először.Másfél éves a fiam:)
2013. nov. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Télapó már a kezdettől fogva tett nekik az ablakba apróságot, de magával a "Télapóval" később találkoztak.


A 10 hónaposak már kiraknék valami apróságot az ablakba, de külön áruházban (vagy ahol vannak) télapózni még kicsike.

2013. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 hónapos volt az első télapónál. Ajándékot kapott, mert ugye a csokihoz is kicsi volt még. Nyilván nem sokat jelentett maga Télapó, de az a plüss a mai napig a kedvenc :) A következő évben boltban meg itt ott látott egy két mikulást. Tavaly meg már jött is :) Először megijedt, de végül énekelt is a Mikulásnak, elfogadta a csokikat...stb. Idén is jön, hónapok óta várja.
2013. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

10 hónapos volt az első Mikuláskor, pont vásárolni voltunk, s lehetett a télapóval fényképezkedni. Bele ült az ölébe, semmi gondd nem volt.

Kapott csoki Mikulást is, meg is ette.

8 hónapos kortól kapott csokis Tejpépet, akkor egy kis Mikulás nem árt neki.

Nagyon tetszett neki a csillogó papír, csak úgy nyammogta a csokit!

2013. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam januárban lesz 2 éves, és idén először jön majd a Mikulás. Nem félős általában, remélem nem fog megijedni!
2013. nov. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 2,5 évesen szeretném először összeismertetni a télapóval. Idén még csak 1,5 éves lesz, de szerintem nem értené, max. megijedne :D
2013. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!