Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól használjátok az...

Mikortól használjátok az overált és a lábzsákot? Vagy esetleg a 2-őt egyben?

Figyelt kérdés

2013. nov. 9. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
hóban, fagyban, főleg a kettőt egyben.
2013. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én a lábzsákot már simán használom, mert van átmeneti is, és overálból a vékonyat. Ha hidegebb lesz, mindkettőből a vastagabbat veszem elő. Kb 1 hónapja használjuk, praktikusabb, mint pléddel takargatni, és ez alatta is van, így a hátát is védi.
2013. nov. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A lábzsákot már én is feltettem. Overált csak akkor adom rá, ha már tényleg hideg lesz (5 fok, vagy alatta). Addig még rétegesen öltözködünk, plusz a lábzsák. Én úgy tervezem, hogy már csak tavasszal veszem le a babakocsiról a lábzsákot, szóval, ha jön is az overál, úgy is a lábzsákba fogom tenni a fiamat.

Ahogy az előttem szóló is írta, nem szenvedek a takaróval, úgy is ahogy mozog, bemegy oldalt a hideg, és a lábzsák a hátát is védi!

2013. nov. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk van átmeneti zsákunk, azt már egy ideje használjuk. És átmeneti overált is most már.

Egy anyuka ismerősöm tágra nyílt szemekkel kérdezte hogy" úristen hát télen majd mit adsz rááá???" Én meg mondtam hogy" mit-mit hát majd a szőrmés télit!"

Az én gyerekem ( kopp-kopp) még nem volt náthás se, az övé szegényke nagyon sokszor megfázik ( na de ő tényleg elég lengén öltözteti a gyerkőcöt)


Egy a lényeg sokkal praktikusabb a lábzsák mert az enyém pl. imád kitakarózni, de ezt nem tudja lerúgni magáról. És nem is fázik!


Télre van olyan lábzsákunk ami nagyon brutál vastag szőrmés, na azt majd akkor rakom a babakocsiba ha már rettentő hideg lesz. És a nagyon vastag overált is majd csak akkor adom rá.

2013. nov. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én most még csak egy harisnyát és egy közepesen vastag overált adtam rá.
2013. nov. 11. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!