Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Programozott császár előtt is...

Programozott császár előtt is van vajúdás?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincsen!
2013. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Hát, hacsak nem a kiírt időpont előtt két órával kezdesz spintán vajúdni, akkor nincsen.
2013. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire a program császár. Ha lesz tesó én szeretnék vajúdni császár előtt, ha a hegem engedi majd. A dokim szokta hagyni.
2013. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Kiírják a dátumot, reggel bemész, kapod az érzéstelenítést és vágnak.
2013. nov. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia,ha a az eredeti időpontban szülsz akkor nincs,nekem mindkét babám így született,de a kiírt időpont elött ,így amig előkészitettek és a dr nénim is odaért vajúdtam
2013. nov. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
ha van, akkor nem program császár. szerintem.
2013. nov. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Barátnőm februárban szült,program császár, mivel nagy volt a baba és farfekvéses.

Kellett császár előtt vajúdnia.

2013. nov. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt.

A műtét reggelén oxitocinnal beindították a vajúdást. Azt mondták, így a baba könnyebben fog alkalmazkodni, kevesebb eséllyel lesznek légzési problémái, ha a vajúdás kicsit "stresszeli", és nem éppen békésen szunyókál, amikor hirtelen kiveszik.

Az volt a terv, hogy néhány órát vajúdok, de az infúzió bekötése után fél órával már olyan erős fájásaim voltak, hogy rohantak velem a műtőbe, nehogy mégis magától bújjon ki a baba.

2013. nov. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!