Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan altatjátok 6 hós...

Ti hogyan altatjátok 6 hós babátokat? Nincs valami jó ötletetek?

Figyelt kérdés
Szinte csak a karomban alszik el.Míg kisebb volt elaludt a hintában is,de most már nem,most inkább nézi,fogdossa,forgolódik benne,úgyhogy az kilőve.Ritkán elalszik a hasán fekve,de az tényleg ritkán van.Úgyhogy kb az esetek 90%-ában csak a kezemben alszik el,persze közben ringatnom kell.És őszintén szólva már nem könnyű, 7 és fél kiló,és már nagyon fáj a derekam,és persze ez még csak rosszabb lesz ahogy hízik :/ Sokszor már a méhem is megfájdul,néha olyan érzésem van,hogy majd leszakad.Nem tudom meddig fogom még elbírni,kb 10 perctől tovább nem tudom altatni,mert leszakad a karom meg amiket írtam azok is.Hogyan tudnám még másképp is elaltatni?És persze kézben sem sikerül mindig elaludnia,mert van,hogy ficánkol,sír,megfeszíti magát,pedig közben meg nagyon álmos.Van valami tippetek,hogy hogyan tudnám még elaltatni a kezemen kívül?
2013. nov. 10. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolom együtt alvás kizárva, pedig azt tuti bírná :)


Ha hasra teszed és simized a hátát, rázod a popóját közben? Esetleg énekelsz?


Cumit elfogadja?


Én kaptam a férjemtől egy ikeás ringatós fotelt, pont emiatt. Simán fel tudtam állni belőle alvó babával a kezemben is és be tudtam pakolni a kiságyba.


Aztán szerencsére erről leszokott :)

2013. nov. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én két fiam is kézben aludt el, én is ringattam eleget. Én úgy oldottam meg hogy a nagyobbik fiammal a forgószékbe ültem ( így nem volt olyan nehéz tartani )és abban imitáltam a ringató mozgást úgy másfél éves koráig. A kisebb nehezebb eset volt, őt hintaszékben altattam, és ő hintaszékes ringás és a szopiba aludt bele és 22 hóig szopott esténként is.

Ma már mindketten nagyok, és szépen önállóan alszanak el. Légy türelmes. És sokat segít a tehermentesítésben egy hordozókendő is. De ismerősöm altatta a kicsijét a babakocsiba is, ült este a nappaliba az ágyon kényelmesen, lába a babakocsin kicsit gurigatta és a baba szépen elaludt a ringatózásra.

Egyébként megfogadtam ha még egy kisbabám lesz olyan kiságyat veszek aminek ringatós, hintaszékes a talpa :D

2013. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kettes jó ötlete(ke)t írt nagyon :) Bölcső - tudtak azért a régi emberek valamit :D
2013. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hónapos, én a ringatást azzal váltottam fel, hogy a szobájában sétálok vele és énekelek (esetleg vmi zene). Nekem ez így abszolút nem kimerítő.
2013. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is felkötöm magamra,közben meg zenét hallgatunk,vagy énekelek neki,2 szám,és már alszik,még egyet várok vele,míg be tudom rakni az ágyába
2013. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kisfiam is sokáig kézben ringatva és sétálva aludt el. Most már leülök vele a fotelba, magamhoz veszem, kicsit énekelek neki, ő pedig szép lassan elalszik. Korábban hintában aludt napközben. Ja, és délután a babakocsiban altatom!! A tiéd nem szeret benne aludni?
2013. nov. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is próbálom sokszor ülve-ringatva elaltatni,de sokszor észre veszi,hogy ülök vele,nem pedig sétálok,és az így már nem nagyon tetszik neki.Együtt alvás kizárva,a kezdetektől a kiságyában alszik,nem akartam beszoktatni a nagyágyba közénk.Cumis,imádja a cumit,anélkül nem is aludna el egyáltalán,de sajnos a cumi mellé mindenképpen kell a ringatás is. :/ Nem szopizik már 2 és fél hós kora óta,tápszeres azóta.A babakocsink lent van a pincében,társasház második emeletén lakunk,nem bírnám fel és le cipelni a babakocsit babával együtt,így az is kilőve.És már kisebb korában próbáltam abban altatni,tologattam,de nem aludt el benne,és azóta még rosszabbodott a helyzet altatás terén. :/ Hord. kendőm nincs,se hintaszékem,se forgós székem.41 nm-es lakásban élünk 3-an,nincs saját szobája,1 szoba van csak :/ Majd most akarunk menni egy 55 nm-es albiba,mert ez már kicsi,csak sajnos még nem igazán találunk sehol sem :/
2013. nov. 11. 14:58
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és a hasamon már rég nem marad meg,míg volt vagy 1-2 hónapos,akkor is csak kb 3x aludt el a hasamon,mert akkor is üvöltött.Most meg már abszolút nem marad meg.
2013. nov. 11. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!