Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónaposunk eddig imádott...

9 hónaposunk eddig imádott fürödni, most pár napja ha meglátja a kádat üvölt. Próbáltunk melegebb-langyosabb vizet, nem fektetjük, mégis zokog, miért van ez?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki néhány napig az együtt fürdést. Szerintem túl lesz rajta hamar.
2013. nov. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet. De mitől ment el így a kedve? Imádott pancsolni, játékokkal játszani a vízben.
2013. nov. 11. 09:00
 3/4 anonim ***** válasza:
párnap és túl lesz rajta,mosta másodikkal vagyunk épp ebben a fázisban,ez korral jár,ne aggódj,fürdesd le hamar,ennyi,nemsokára elfelejti!
2013. nov. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó igazad volt, már nem sír, sőt úgy élvezi a fürcsit mint régen. Nem tudom megmondani hogy mitől volt. Én még arra tippelek, hogy csípte a melegvíz a popsiját, mert akkor kicsit piros volt. Nem tudom.

Amikor sírós volt, miután lefürödtem, engedtem tiszta vizet és együtt fürödtünk, akkor már nem sírt, azóta egyedül is jó minden. Ezt azért írom le, hátha más is van ilyen gondban.

2013. nov. 16. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!