Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt egy éves...

Miért csinálja ezt egy éves Kislányom?!

Figyelt kérdés
Most lesz egy éves a lányom és egyre gyakrabban sír éjjelente. Valamikor csak nyöszörög, adok neki cumit és megnyugszik, valamikor iszik is, valamikor teljesen felébred és órákig nézeget. Lényeg az, hogy ha 2-3hetente átalszik egy éjjelt, már boldog vagyok. Minden éjjel futok át hozzá a szobájába, van, amikor 25x, jobb esetben csak 5x. Úgy vettük észre a Párommal, hogy ,,anyát akarja". Most indult el, lehet azért, mert annyira izgatja, hogy tud menni? Vagy fél, esetleg tényleg a közelemben akar lenni?
2013. nov. 11. 09:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nem félnek még,mert nincsen képzelőerejük.A mozgástól,fogaktól is ébredhet.De azért is,mert tudja,hogy mindig bemész szórakoztatni őt.De sima anyaellenőrzés is lehet persze.Szerintem sokat nem tehetsz.De ha csak nyöszörög vagy magában nézeget,ne menj be.Lányom is rengetegszer ébren van éjjel,mert hallom hogy rugdosódik,de sosem megyek be hozzá.Ha sír is szoktam hagyni,mert sokszor van,hogy fél percet sír és alszik is tovább.Ha nem hagyja abba egy percen belül,akkor kiveszem,megsimizem,megölelget engem és visszateszem,majd fél percet sír és alszik is.
2013. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!