Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos hasmenés mitől...

13 hónapos hasmenés mitől lehet? Mit adhatok neki rá?

Figyelt kérdés

Lehet a tejtől, mert nem forraltam, sokan mondják nem kell a dobozost mert agyon vagy pasztörözve.De már egy hónapja így issza és nem volt baja. Lehet a fogzástól, még nincs foga de nagyon be van dagadva az ínye.Fogzástól amyúgy lehet?

Most nem adok neki tejet csak tápszert, meg diétáztatom.

Amúgy rendesen eszik, iszik van étvágya.

Mit adhatok neki, normaflore vagy ilyesmi?


2013. nov. 11. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hipp ORS 200, Smecta por sok folyadék, Lactív Baby. A fogzástól is lehet. Egy foga sincs még?
2013. nov. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nincs még foga, de látszik az ínye alatt, azt mondta a doki hogy még nem kell aggódni, van akinek 14-15 hónaposan jön ki az első.
2013. nov. 11. 10:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha egy hónapja iszik tejet, akkor nem attól van, az már kijött volna előbb. Ha meg a fogzástól van, akkor nem kell neki diéta.

Ha nem vagy biztos a dolgodban, hívd fel a gyerekorvost vagy menjetek el hozzá!

2013. nov. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. nov. 11. 10:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én kisfiam is 13 hónapos.Kb egy hete neki is volt egy kis hasmenése meg pár napig 5x-6x is kakilt egy nap, aztán kibújt az őrlő foga és elmúlt.Én a fogzásra tippelek.
2013. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!