Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordul, hogy elfelejtetitek...

Előfordul, hogy elfelejtetitek a D vitamint beadni a babátoknak?

Figyelt kérdés
Én olykor-olykor igen, átlag heti 1-2x.

2013. nov. 11. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ritkán előfordult (szerintem mindenkivel), de azért nem árt figyelni, mert ez azért fontos.
2013. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen,előfordul.
2013. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, néha előfordul, másnap duplán adom ilyenkor
2013. nov. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gyakran előfordul, szintén lb. heti 1-2 alkalom, de 2 cseppet adok, így nem aggódom.
2013. nov. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az elején volt néha ilyen, amióta megvan a rutinszerű helye (fürdetésnél), és megszoktam, hogy ott a helye :), azóta nincs gond. Olyan előfordult, hogy nem otthon aludtunk, és elfelejtettem elvinni, vagy eltűnt a csomagok között. :(

Ritkán pótoltam, fél nappal a következő csepp előtt.

2013. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én elég sokszor elfelejtem sajnos ,főleg mióta már nem cumisüvegezett,szóval 6hós korától.De amúgy én heti 1-2x adok neki több cseppet.Ez lassan felszívódó,így nem adagolódik túl neki.Mondjuk nekem már 13 hós múlt.
2013. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon ritkán fordul elő, most 15 hónapos a lánykám, kb. ha 4-szer előfordult, pancsi előtt adom neki. Amúgy másnap be lehet pótolni az előző napi kihagyást?
2013. nov. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudom hogy igen, bár én nem szoktam. Én kombináltan adom neki, d vitamin és fluorid egyben, ezért nem duplikálok.
2013. nov. 15. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!