Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kritériumoknak kell...

Milyen kritériumoknak kell megfeleljen egy babakocsi amit újszülöttnek vennénk?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy a kínálat, nagy az árkülönbség, és fogalmunk sincs, hogy mi lenne a legjobb.
2008. júl. 9. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldönteni, mert mindenkinek tetszik. Nekem az első gyerekkel nagy kerekű mély kocsink volt, amik most mózessal és táskával vannak, viszont mokor 3 hónapos körüli lett, már alig bírtam emelni, mikor fordultam vele, és a boltba sem fért be. az autó csomagtartójáról nem is beszélve. De ha olyan helyen laktok, ahol rossz az ut, akkor jó. A bolygókerekes, ami babahordozóval van annak praktikus, aki kocsival jár sok helyre, ráadásul a kocsi sem nehéz, és a baba 4-5 hóaposan már nem csak alszik a babakocsiban, szeret kifele is nézelődni.

Mérd fel magad, milyen helyre szoktatok járni, az autóba mi fér be, mikor születik a baba, stb. Ha pesti vagy, ajánlom a Bippa Kft-t, ez egy babadiszkont, itt minden féle-fajta kocsi van.

30 hetes kismama

2008. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocsi, az első mondatban: mindenkinek más tetszik
2008. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha pécsi vagy, ajánlom a Kórház téren a Baby Shopp-ot, sokminden van jó áron!

honlapjuk: www.babyshoppecs.hu

2008. júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kezd úgy a keresést, hogy még otthon gondold át mire van szükséged és lehetőséged. Gondolok itt arra, hogy hanyadik emeleten laksz, kicsi-e a lift, milyen a járda, ill útviszony arrafelé, mikor születik a baba, mennyit autózol, ha sokat akkor mekkora a csomagtartótok, mennyit fogod cipelni a babakocsit,akarsz-e hozzá mózest és hordozót, ha igen azokat csak a vázra sportrész nélkül rá akarod-e pattintani stb. és nem utolsósorban mennyi a max. összeg amit rászánsz. Na ha ezekkel a pontokkal megvagy már mehetsz konkrétan nézelődni, bármelyik boltban segítenek. Én úgy csináltam, hogy elsoroltam az eladónak az összes kritériumot és a max. árat és megmutatta mik a lehetőségeim. Persze még így is lehet bakot lőni, de kisebb az esélye.

Itt bárkit megkérdezel mindenkinek más lesz a véleménye, mert mások az igényei és lehetőségei. Nem könnyű a választás, még nekem sem derült ki jól döntöttem-e.

2008. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én használtat vettem és két hibája van.

Az egyik, hogy csak az első kerék bolygós, a hátsó nem, elég nehéz kormányozni.

A másik, hogy igaz, hogy eldönthető a háttámlája, de van egy nap hupli a baba popsija alatt, és megtörik a dereka. Ki kellett párnáznom a pólyával, meg 2 párnával, hogy úgy-ahogy egyenesen fekhessen benne.

És jó dolog, ha kétirányba tolható, a nap és a szél miatt sokszor hátrafele húzom...

CSak pár tipp, amire figyelhetsz..

3 hetes kislány anyukája (ne legyen sárga, jönnek rá a bogarak)

2008. júl. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk az első számúszempont az volt,hogy széles legyen,mert az egyik ismerősünk adta a tippet,hogy nem figyeltek oda és télen beöltöztetve a baba kezei nem fértek bele..kilógtak ,mert nem figyeltek rá.Én mondjuk nem akarom bkv-n cipelni,arra vettem hordozó kendőt,mi csak sétálni akarunk vel igazából.Ha több funkcios kocsit akarsz mi azt vettünk -hogy végig jó legyen neki akkor készülj fel,hogynehezek a kocsik,és elég nagyok összezárva.Mi bergont vettünk-még van egy két hetünk a használatig..de nagyon tettszik.Minke lebeszéltek a bolygó kerékről.Amúgy én úgy vagyok vele,hogy jövő nyáron mikor már nagyobb lesz kap egy esernyő kocsit és azzal könnyebb lesz rohangálni majd.De összességben tényleg neked kell átgondolnod,hogy ,hogy akarod használni.Egy tipp,nekünk mindenhol azt javasolták csak olyan kocsit vegyél aminek megfelelő szervíz lehetősége van..pl a bergon ilyen és 2év gari van rá.39hetes kismama
2008. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!