Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az ilyen fajta házicipő,...

Az ilyen fajta házicipő, kényelmes egész nap otthon a babának?

Figyelt kérdés

[link]



Nagyon hideg a kő és a parketta,azért kéne olyan aminek vastag talpa van. Most dupla vastag zokniban van és nem elég. :( vagy más ötlet? köszi


2013. nov. 11. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg személyesen, ha szimpatikus, akkor vedd meg. Igazából a puhatalpú lenne neki jó, de annak ugye vékony a talpa.
2013. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Egész nap cipőben lenni szerintem nem kényelmes és babának nem is jó,persze függ, hogy mennyi idős az a baba. Sajnos nagyon nehéz beszerezni olyan zoknit aminek műanyag még is puha talpa van, de az szerintem kényelmesebb. Viszont pont ki kell fogni, hogy olyat találj. Baba lévén gondolom mászik össze vissza, de talán a szőnyeg vagy pléd leterítése jobb lenne. Vagy ha muszáj, hogy cipőben legyen akkor is biztosíts neki olyan időt is amik csak dupla zokniban, harisnyában lehet. egy vastag zokni és egy puhatalpú bőrcipőcske azért elég meleg. [link]
2013. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1,5 éves. Szóval bejárja az egész lakást. :) A liliputi és cinege cipők zoknival elég melegek jéghideg padlón?
2013. nov. 11. 20:09
 4/13 anonim ***** válasza:
Még annyi jutott eszembe, hogy ha földön csúszós korú a babád akkor lehet egy kötős vagy csatos cipő jobb lenne mert a tépőzár hamar tönkre fog menni, mindig beakad majd a szőnyegbe, valamint ha nem lesz kényelmes akkor hip-hop megtanulja a gyerek lerángatni magáról. Nem akarok ennyire ez ellen a cipő ellen szólni, csak próbálok más ötleteket is mondani, de ha ez a megoldás akkor ez a cipő is teljesen jó!!!!!
2013. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Cinegének láttam már bélelt cipőjét azt kellene megnézni, szerintem az elég meleg. De 7000Ft körül volt ha jól emlékszem. :(
2013. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
pont ma beszéltem dokival ez ügyben,és mit nem ad Isten most megen változott a tudomány,supinált magasszárú szandit ajánlanak benti cipőnek,mert az megdönti a lábat és a boltív kialakulását segíti meg nem lesz lúdtalpa stb...mondom nekem vastag zokniban van agyerek,de mondta hogy az nem jó...ez úgy jött,hogy kérdeztem milyen hótaposót vegyek a fiamnak,mondta az mindegy hogy 1-2 órát kint mibe van,az a lényeg,hogy bent miben van...
2013. nov. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
szerintem szandit nem adok rá bentre,na az tuti,hogy nem kényelmes egész nap. Egyébként még mndig abban hiszek,hogy mezítláb a legjobb...
2013. nov. 11. 21:33
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Mezítláb a legjobb kint a kertben, de sajna a kövön, parkettán nem az a legjobb!

Én magamon érzem, hogyha egész nap mezítláb járkálok otthon a kövön, akkor megfájdul a talpam, ha meg a crocs papucsba, aminek vmi vibor elnyelő talpa van- akkor semmi baja a lábamnak. (nem reklámozni akaram, biztos más papucs is van ilyen kényelmes)

A gyerekeimre én is supinált szandit adok bentre, de ők mind lúdtalpasok.

De egyékbént ha megkérdezel 3dokit, 3félét mondanak, ugyhogy szerintem belátásod szerint dönts, hogy mit adsz a gyerekeid lábára!

2013. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én szivem szerint luliputit vennék,de félek,hogy nem elég meleg neki,igaz 3 rétegű,nemtudom.
2013. nov. 11. 21:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Elég meleg a 3 rétegű puhatalpú (liliputi, cinege) zoknival! Én kintre is még ezt adom a fiam lábára, és van hogy kikerül a babakocsiból. Hétvégén pl így sétált 1 órát egy füves parkban. Szerintem biztosan nem fázik a házban a baba zoknival puhatalpóval (3 rétegű talpúval).
2013. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!