Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma már adtatok overált 1 év...

Ma már adtatok overált 1 év körüli babátokra? Vagy hány fok alatt kell?

Figyelt kérdés

2013. nov. 11. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kisfiam 14 hónapos, és úgy csinálom, hogy 10 fok felett vastag nadrágot + kabátot adok rá, 0 és 10 között adok a nadrág alá harisnyát, és csak fagypont alatt (vagy ahhoz közel) adok rá overált (kétrészest). Még meg sem vettem, simán elég neki a harisnya + nadrág. Ha sétál, akkor még sok az overál, és kimelegszik, viszont a babakocsiban ülve meg kell, sőt ott plédet is terítek a lábára.

Nálunk ma 12-13 fok volt, nem volt hideg, de eléggé fújt a szél.

2013. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Pont ezen gondolkodtam én is. 11 hónapos a kislányom, és ma még nem adtam rá overált. Harisnya + nadrág, zokni, cipő, hosszú ujjú body, pulcsi és egy vastagabban bélelt őszi kabát volt rajta. Meg persze vastag sapka és sál (itt nagyon fújt a szél). Nem fázott, jó meleg volt mindene.

De a hét közepétől már lehűlést mondanak az okosok, úgyhogy biztosan előveszem az overált.

Nekünk 2 részes van, jó meleg szerintem, csak azt nem tudom, hogy mennyire öltöztessem alá.

2013. nov. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%

Nekünk 2 overál van. Azért 10fok alatt már ráadom.

Az egyik egy vékonyabb. Ma az volt rajta. Azalatt volt egy nadrág,vékony harisnya, body+pulcsi, sapka. Van egy vastagabb, az alá elég egy nadrág, body- talán pulcsi se kell alá :)


De már beszereztem a babakocsiba köthető lábzsákot, mert sztem nem mindig fogom overálba dugni, főleg ha "szebb" ruhába megyünk valahova.

2013. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első, akkor azt mondod, hogy korai még az overál? Elég, ha vastagabban öltöztetem a kabát + nadrág alá?
2013. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
a 16 hónaposomra egy vastagabb nadrág,felülre egy r.ujjú body,pamut felső(ebben a kettőben van itthon) és egy vékonyabb téli kabát. Full téli szerkó még korai szerintem,de egy vékonyabb téli overált már elbír.
2013. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ez csak az én véleményem, amit leírtam. Mindenki maga tudja, hogy mennyire fázós a gyereke. Az enyém pl. nagyon nem bírja ha be van öltöztetve. Olyan mint az apja, jól bírja a hideget, így neki elég annyi amit írtam. Ő már inkább sétál, sokat mozog, csak ha sietünk, vagy elfárad, akkor rakom a kocsiba, viszont aki többnyire még a babakocsiban ül, annak meg lehet kevés ennyi, és akkor kell a pléd és/vagy lábzsák.

2013. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
3-as!te ma egy vékonyabb overál alá nadrágot és harisnyát is adtál?!:o hát nem vagyunk egyformák;)
2013. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
a 16 hónaposomra egy vastagabb nadrág,felülre egy r.ujjú body,pamut felső(ebben a kettőben van itthon) és egy vékonyabb téli kabát. Full téli szerkó még korai szerintem,de egy vékonyabb téli overált már elbír.
2013. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Pont ilyen gondban vagyok a 7 hónaposommal!:) Adjak rá overált egy vékony harisnyával,és vékony pulcsival? Nagyon tanácstalan vagyok!:)Mára 9-10 fokot jósoltak.
2013. nov. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Én ma adtam rá,de megsült mire jöttünk hazafelé.Reggel 8kor vastag harisnya,rövid body,hosszu polo,pulover,sapka,csizma és overál volt,de a csizmát levette magának,a sapkát is és a pulcsit is ki kellett venni az overál alól,mert megsült.De 10fokban adok már rá,mert egyszerübb egy hosszuujjura adni azt,mint hogy ráeröltessek 4 pulóvert.
2013. nov. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!