Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekmodellnek hol lehet...

Gyerekmodellnek hol lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
Többen mondták, vigyük el a babánkat ügynökséghez modellnek, gondolok itt gyerekruha modell, tápszer modell, ilyesmi. Nem film, vagy statiszta. Én ódzkodom tőle, de ha ismernénk megbízható helyet, talán jelentkeznénk. Amit kapnánk érte, félretennénk neki, ha majd nagy lesz. Igazából ezért rászánnám magam. Valaki ismer ilyen céget?
2013. nov. 11. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Ha beírod a google-be, többet is kidob!

Az én fiamat is hívták, de nincs az a pénz,hogy vigyem.

Max. ha 5-6 éves lesz, de babát semmiképpen!

2013. nov. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
annyira nem óckodhatsz tőle, ha már a második kérdést írod ki miatta.. .
2013. nov. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2-es talán ismerjük egymást? Képzeld, hogy ez az egyetlen ilyen kérdésem és talán épp a te megjegyzésed miatt nem fogok több választ kapni rá! A rám vonatkozó véleményedet meg nem kérdeztem, a kérdésem nem ez volt.
2013. nov. 12. 10:50
 4/13 A kérdező kommentje:
Megbízható céget keresek, akivel már másnak volt tapasztalata, a google-t én is tudom használni. Olyanok írjanak, akik a kérdésemre tudnak válaszolni, egyébként meg ne vesztegessék az idejüket.
2013. nov. 12. 10:52
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

Arra érti a 2-es,hogy pár hete is volt már egy pontosan ugyanilyen kérdés,ugyanilyen szöveggel.

Google a barátod,egy normális ember nem nyúzza a babáját ilyenekkel,amik nem nekik valóak,mert nem tudnak egy helyben ülni még...

2013. nov. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Eléggé bunkó vagy kedves kérdező!!! Ugyhogy nem lepődj meg ha te is lekezelő válaszokat kapsz.

Egyébként nem tudom miért jó a gyerekedből majmot csinálni, majd ha 6-7 éves lesz és ő kéri, h modellkedhessen akkor talán elgondolkodnék rajta.


Ui:ha a nagymama azt mondja, h ő ( gyereked)a leggyönyörűbb a világon, az még nem biztos, h úgy is van. Nem kell azonnal egy ügynökséghez rohanni.

2013. nov. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Bunkó az, aki írja, kedves válaszoló. 6-7 évesen (de csak akkortól..,- ha te írod, biztos így van) meg biztos nem csinál az ember majmot a gyerekéből szerinted. Na, ezt nevezem nagy bölcsességnek... Megtarthattad volna magadnak. Ugyan mitől lenne majom egy kisbaba egy tápszeren vagy egy ruhakatalógusban való fényképezésnél? Meg aztán egyes embereknek hiába írtam le már kétszer, hogy mi a kérdés, még mindig nem értik. Jó véleménnyel el vagyok látva normális emberektől, a többiek kíméljenek. Attól még, hogy már előfordult ez a kérdés, mit bizonyít ez? Az, hogy másban is felmerült már. Még arra sem veszem a fáradtságot, hogy megnézzem. Ja és hogy szó szerint? Nézzetek válaszolók utána, hogy milyen könnyelműen írogattok hülyeségeket.
2013. nov. 12. 23:35
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja és nem tud egy helyben ülni a baba, ezért ne nyúzzam... Te jó ég, micsoda tanács..! Egy csomó mindent nem tud még, nem csak egy helyben ülni...! Akkor ne vigyem kirándulni, ne intézzek ügyeket, ne vigyem orvoshoz... sehová, ami kellemetlenséggel is jár? Egy gyereket egyszerre többfajta inger is ér, ez meg sem fordul a fejetekben.. A válaszolókat az is minősíti, hogy hasznosnak ítélik meg egymás válaszait, pedig egyetlen egy sem adott választ a feltett kérdésre. Árulkodó, hogy gyerek mellett még arra is jut időtök, hogy csak azért írtok, hogy mást haszon-talanul és kéretlenül kioktassatok. Ez a fotózással ellentétben biztos jobb a gyereketeknek...
2013. nov. 12. 23:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Én azért írtam,amit írtam, mert tapasztalatom! A baráti körben vittek babát ilyenekre. Egyszer mentem el velük, hát ott mindent láttam, csak nyugodt, magától mosolygós gyereket nem!

De tudod mit, vidd el, rángasd, állítsd be a műmosolyát, pusztán a pénzért. Mert egyértelmű,hogy azért csinálnád!

2013. nov. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező,eszed mint a tyúknak...Tudod a modellkedés egy hülyeség,míg a játszótér és ügyintézés hasznos dolog...De ha meg így elszántad magad,pedig jaj hát te nem is akartad igazán,akkor meg google a barátod és ne minket okíts a baromságokkal.Azt meg senki nem hiszi el,hogy félretennétek neki.Mellesleg azzal tisztában lehetnél,hogy egy portfólió készítés 50-60ezer,amit te fizetsz és utána ha felkérnek melóra,legtöbb esetben nem kapsz érte egy vasat se...Ez Mo,itt örülhetsz ha dolgozhatsz,nem fognak egy kisbabára még pénzt is költeni,főleg hogy őket csak a feltűnési viszketegségben szereplő anyák viszik bele az "iparba".
2013. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!