Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig kell külön...

Mennyi ideig kell külön szobában tartani egy babát és egy házi cicát?

Figyelt kérdés
Kicsim 3 hónapos. Eddig megoldottuk (nehezen) hogy külön szobába aludjanak. A nappal eddig sem tudtuk külön szeparálni. Mikortól lehetséges, hogy egy szobába aludjanak? Aki külön zárta nappal is, az hogyan oldotta meg lakásban? Mi van, ha elkezd mászni a kicsi? Egy állatot nem lehet bezárni egy szobába! 3 szoba van és mi 4en vagyunk a gyerekekkel együtt. Úgy nem lehet élni, hogy a macskát bezárom mindig valahová. Napközben soha nem megy a kicsihez. Szőre az van persze mindenhol...ez akkora probléma? Szeretném már ha minden olyan lenne, mint a pici születése előtt. Senki nem lenne korlátozva semmiben.
2013. nov. 12. 15:30
 1/3 Julie S ***** válasza:
Nálunk nincsenek külön szobák (tetőtérben van a lakás, és csak egy nagyobb galéria van), úgyhogy mi a kezdetektől sem szeparáltuk el a picit (7 hetes) a macsektól. Semmi gond nincs belőle eddig. A macsekot nem érdekli a baba, sőt tisztes távolságot tart tőle.
2013. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én csak éjszakára zártam külön a macskát, de kényelmetlen dolog. Az a baj, hogy itt is más fórumokon is a külön tartást javasolják és a napi akár többszöri pórszívózást. Nem tudom, hogy hogyan lehet ezt megoldani? Mármint a külön zárást egy lakásban. Ez sajna nem kutya, ennek hogyan lehet azt mondani, hogy ide ne gyere be? Jó lenne, tanács valakitől.
2013. nov. 12. 17:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk úgy volt az elején, hogy a baba szobáján van egy szúnyoghálós ajtó (ez alul cicahálós), ezt mindig becsuktam, ha a baba aludt (az ajtót nem akartam). A cica amúgy velünk alszik, a kislányunk a szobájában. Amúgy bejárhat a macska. Eleinte még érdeklődőtt, most már inkább tart a gyerektől, aki már 1,5 éves. Amikor mászott mindennap felsöprtem és felmostam kb heti 2X porszívoztam (csak a gyereknél volt szőnyeg). Most, hogy már jár, minden másnap porszívózás és felmosás. Nagy gondott nem okozott a macska.
2013. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!