Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok elvan/volt a...

A ti babátok elvan/volt a zenélős, forgós bigyóval az ágya fölött? Mennyi idős koráig lehetett vele lekötni?

Figyelt kérdés
Az én babám most 2 hónapos és nagyon imádja, vigyorog ezerrel ha bekapcsolom, és egy órát simán elvan vele. csak kivi vagyok, hogy mikor unja meg...:P
2013. nov. 12. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb fél éves korig használtuk mi, imádta a lányom. Utána is szerette volna, de akkor már elérte, és szívesen meggyepálta, szóval már nem igazán rendeltetésszerű volt a végén a használata :)
2013. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tica0121 ***** válasza:
Az enyém 3,5 hónapos, kb szintén egy órát elnézegeti és dumál neki! :D
2013. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamat kb. 2 hós korától olyan 3 hós koráig érdekelte, aztán megunta.
2013. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyémet egyáltalán nem érdekelte :D Amikor már fel tudott állni, akkor párszor próbálta leszedni, de ennyi. :)
2013. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én babám most 6 hónapos ,de mindig evvel altatom! Nemkell ringatni,semmi csak bekapcsolom pörgő forgót kb kétszer felhúzom neki és már alszik is!Ugyhogy ha nemis ez az igazi rendeltetése nálunk mégis bevált :) Remélem még jóó sokáig :P
2013. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok ismét! Azt kifelejtettem hogy 2 hónapos korában még ő is izgett mozgott rá ,annyira tettszett neki megért betelni vele és pár hónap múlva lett belőle altatós játék :)
2013. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom kb. 10 hónapos koráig szerette, pár hónaposan akár órákig nézte ős is és mosolygott az állatkákra. Amikor felállt, már nem annyira kötötte le. Most 15 hónapos és már leszedtem neki, mert már kicsit durvult vele, hogy el is tört rajta egy darab és féltem, hogy már nem tart erősen.
2013. nov. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!