Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonykor milyen sütit...

Karácsonykor milyen sütit ehet akkor 9 és fél hós bébikém?

Figyelt kérdés
Már mindent eszik persze a tojást és tejet kivéve, De pont ez miatt tanácstalan vagyok, valakinek esetleg jó ötlet?
2013. nov. 13. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Egy kicsit ehet már bármiből, nem lesz tőle baja. Többet pl. Linzerből ehet.
2013. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%

"Bébikéd"??? :))


Szerintem még ne adj neki semmiből, mert a süteményekben cukor is van, az pedig egyáltalán nem való kisbabáknak.

Úgysem tudja még, mi az a Karácsony.

2013. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

A linzer jó ötlet, én pl. abba nem is szoktam tojást tenni.

És ha Liga margarint használsz az elkészítéséhez, akkor még tejfehérjementes is lesz (már ha oda akarsz figyelni a tej- és tojásmentességre).

2013. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

3-as vagyok.


Azért 1-1 szem linzertől semmi baja nem lesz a gyereknek. Nyilván nem ebéd helyett és nem marékszámra kell adni neki.

2013. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Első köszi a választ, második a Te stílusod lehengerlő persze negatívan, igen bébikémnek is szólítom szeretem becézni. És gondolom mivel úgysem tudja mi a karácsony ajándék sem kell neki Szerinted......Én a hideg és érzéketlen nevelési stílust amit valószínűleg képviselsz nem részesítem előnybe. De azért köszi neked is a választ, tanulságos...
2013. nov. 13. 21:12
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi csajok akkor linzert készítek a Bébikémnek! :)
2013. nov. 13. 21:14
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
A babád úgy becézed ahogy akarod, de most nem vele beszélsz, hanem felnőtt, értelmes emberekkel (többnyire...).
2013. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ezt most találtam valakit lehet érdekel majd:

[link]

2013. nov. 13. 21:29
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Ennyi idősen én sem adtam a gyerekemnek sütit. Kibírta, nem okozott neki lelki törést. Semmi baja nem lesz tőle, de felesleges. Ő még nem értékeli. Attól, hogy valaki nem kis felnőttként kezeli a gyereket, és nem ugyanazokat a dolgokat adja neki, mint a felnőtteknek, attól még nem rideg a nevelési stílusa, csak kóvetkezetes. Mindennek eljön az ideje, nem kell siettetni. Majd kerítek nagy feneket az ünnepekenek, amikor a gyerekeim is értékelik. 1 éves kor alatt még neki mindegy a Karácsony, inkább úgy élünk, hogy minden napján boldog legyen.
2013. nov. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem krémessel akarom tömni a gyerköcöt, hanem például valami házi készítésű babakekszel, de itt már sokan egyből azt gondolják, hogy mindennel megettetném. De eszem ágába sincs, hogy vitába száljak itt bárkivel. Szép napot mindenkinek! :)
2013. nov. 14. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!