Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vasárnap lesz 4 hónapos a...

Vasárnap lesz 4 hónapos a kisfiam, és még ha hason van nem támaszkodik a karjára. Le vagyunk maradva? A fejét emelgeti, de a két karja még oldalt van.

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
ne aggódj.a fiúk kicsit lustik.4 hónaposan volt a védőnő nálunk és mondta hogy ebből gyógytorna lesz stb.stb.2 hét mulva gyönyörű szépen kitolta magát.egy hónapig szerintem még van ideje.addig ne is aggód túl :)
2013. nov. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit kötöttek az izmai. Beszélj a dokitokkal. Pár érdekes játékot azért a feje fölé tennék, mert akkor magátl is picit elkezd erölködni a kíváncsiságtól.
2013. nov. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim is inkább megfordultak, mithogy felemeljék a fejüket :) Lehet nekik segíteni úgy, hogy akezeit előre teszed, aztán előbb-utóbb rájön, hogy arra támaszkodni is lehet. Próbálj érdekes dolgokat elétenni, hogy legyen egy kis ösztönzés is. (TV az egyik legjobb :D) Általában egy ilyesmi kis lemaradásból nem szokott gond lenni.
2013. nov. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs lemaradva. Az én gyerekem egyszer....... Csak viccelek. Nem kell aggódni, lustább az átlagnál. Úgy is látod azt, hogy kötött e az izomzata, vagy mozgékony. Ha nem csinál semmi furcsát, ijesztőt, akkor nincs gond. Ha valami gyanús, vagy motoszkál a fejedben, hogy ennek nem így kéne lenni, akkor konzultálj a gyerek orvossal.
2013. nov. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!