Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, Lildben vásárolt...

Anyukák, Lildben vásárolt Toujours pelenka mennyibe kerül? 4 es,35 darabos 7-18 kg

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
2400 Ft az összes toujours pelus csak ahogy nő a méret egyre kevesebb van benne de még mindig olcsóbb mint a pampers és társai..egyébként a 4-es pelusban 50 db van!!
2013. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia. Én külföldön élek, és itt van már egy újfajta (vagyis 2 újajta )így összesen 3 fajta Toujours pelus van..ami sokkal nedvszívóbb, vékonyabb..stb. abba 35 db van. Sokkal jobb mint a másik. Megyünk haza 4 hétre, és nem tudom mit vegyek, mindenki csak rosszat mondd az otthoni pelusokról...

Amúgy köszönöm a választ!!

2013. nov. 14. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom az itthoni Lidl-s Toujours pelenkát. Régen jó volt az Aldis is, de megújították és nem olyan jó. Szerintem a Penny pelenkája a BabyTime nagyon jó, szintén 2400 Ft és 50 db van benne.

Nálunk nincs az általad írt 35 db-os pelus.

2013. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Megfogadom!!
2013. nov. 14. 13:55
 5/6 anonim ***** válasza:
én a lidlben a 14 db-os pelust szoktam venni elég sűrűn,629 ft,44 ft-ra jön ki db,nekem kibírja az éjszakát.
2013. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a lidls pelussal, simán kibír egy éjszakát. Nem vastag, de legalább puffad, ha már tele van, így legalább tudom, mikor csereérett. Régen az aldisat imádtam én is, mióta újítottak rajta, nem próbálta a gyerek.
2013. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!